:scroll: نامه سر گشاده استاد #علی_اکبر_رائفی_پور به #امیر_حس...

:scroll: نامه سر گشاده استاد #علی_اکبر_رائفی_پور به #امیر_حسین_مقصدلو


:low_brightness_symbol:سلام
امیر حسین عزیز

:up-pointing_red_triangle:به خاطر این روزها به حالت #غبطه می خورم
:up-pointing_red_triangle:نه فقط از این جهت که #مظلوم واقع شده ای !
:up-pointing_red_triangle:بلکه بیشتر برای این که معیار تشخیص #حق از #باطل گشته ای
نگران #فحش ها و #بی_احترامی هایشان نباش !
:up-pointing_red_triangle:این روزها باید در #تاریخ این مرز و بوم ثبت شود !

:up-pointing_red_triangle:کاری ندارم بزرگوارانی که این نوشته را می خوانند ،به چه عزیزی #رای می دهند ، هر که رای بیاورد #رئیس_جمهور #ایران و همه #ایرانیان است.

:up-pointing_red_triangle:اما با این کار دارم که عده ای که صبح و شب دم از #آزادی می زنند و حتی از حق #سگ ها می گویند چرا برای #مخالفان_سیاسی_شان پر ارزنی احترام قائل نیستند !

:up-pointing_red_triangle:این #دیکتاتورهای #لیبرال هرکه برخلافشان فکر کند و حرفی بزند را قلع وقمع می کنند.

:up-pointing_red_triangle:این ها دم از مردم می زنند اما اساسا مرادشان از مردم ، ساکنان #اتوبان_همت به بالا است !

:up-pointing_red_triangle:مگر ندیدی یکی از همین ها اخیرا گفته است : رعیت دنبال یک گونی #سیب زمینی و یک گونی #برنج بیشتر است!

:up-pointing_red_triangle:دقت کن ! او مردم را #رعیت خطاب می کند همان مدلی که #ارباب ها مردم را خطاب می کردند.

:up-pointing_red_triangle: #دموکراسی در نگاه این جماعت یعنی تو حق داری فقط شبیه آنها فکر کنی وگرنه عقب افتاده هستی!

:up-pointing_red_triangle:مگر نشنیده ای که بزرگان سیاسی هم فکرشان هم مانندخودشان به مردم #شهرستان ها #توهین می کنند و آنها را فاقد #شعورسیاسی می دانند! چرا ؟ چون در #انتخابات به #کاندیدای آنها رای نداده بودند!

:up-pointing_red_triangle:اصلا در نگاه این ها ساکنان شهرستان ها، #شهروند #درجه_دو به حساب می آیند و هیچ چیزشان شبیه #آدمیزاد و انسانهای متمدن نیست. نه #شوخی_هایشان ، نه لهجه_شان و نه #انتخابشان!

:up-pointing_red_triangle:یادت می آید سال 88 در دفاع از #موسوی خواندی ؟ چرا آن موقع به تو حمله ای نشد ؟

:up-pointing_red_triangle:با استاد استاد گفتن هایشان برای #شجریان هم کاری نداشته باش ! او هم اگر مخالف این ها سخن بگوید روزگارش را سیاه می کنند !

:up-pointing_red_triangle:مگر ندیدی قبل از تو با #شهاب_حسینی ، #علیرضا_افتخاری ، #لیلا_اوتادی، #الهام_چرخنده ، #مهران_مدیری ، #علی_رام_نورایی ، #امین_حیایی و ... چه کردند؟

:up-pointing_red_triangle:همین الان هم خیلی از #هنرمندان، مخالف این جماعت می اندیشند منتها مانند تو #شجاعت ابراز #عقیده شان را ندارند، بندگان خدا #می_ترسند ، تو هم به آنها حق بده و ترسشان را به رویشان نیار!

:up-pointing_red_triangle:پریروز یکی از #خواننده_ها با من تماس گرفت و گفت : به من می گویند اگر طی همین دو روز از آقای #دکتر_روحانی حمایت کنی #مجوزت را خواهی گرفت و گرنه ...

:up-pointing_red_triangle:به های و هویشان کاری نداشته باش اینها عده ای #اندک اما #پر_سر_و_صدایند اما مهم این است که اندک هستند.

:up-pointing_red_triangle:امیر جان #بخوان ، تو باید بخوانی
بخوان برای همان کسانی که به یک کیسه #برنج بیشتر می اندیشند

:up-pointing_red_triangle:#بخوان برای همه #شهرستانی ها و #روستایی ها

:up-pointing_red_triangle:#بخوان برای #ترک و #فارس و #عرب و #کرد و #لر و #بلوچ و #گیلک و #کرمانج

:up-pointing_red_triangle:#بخوان برای #کارگر های بیکار شده ی #ارج و #داروگر و #قند_ورامین و #چرم_خاورمیانه و #کاشی و #سرامیک و #نساجی و #آزمایش و #فولاد_سهند و #روغن_نباتی_قو و #ایران_چوب و ...

:up-pointing_red_triangle:راستی #کارگرهای_معدن یورت که 4 ماه #حقوق ماهی #هفتصد_و_پنجاه_هزار تومانی شان را نداده بودند هم یادت نرود.

:up-pointing_red_triangle: #بخوان برای آن جوانی که در #حلب ایستاد تا #ناموس همین #پر_سر_و_صدا ها در جلوی پای #داعشی ها نخوابد!

:up-pointing_red_triangle:اصلا تو باید برای #خلیج_همیشه_مسلح_فارس بخوانی ، آری تو بخوان چون مطمئن هستم #دلار_های_اماراتی که دهان #ابراهیم_حامدی را بست تا در #کنسرت_امارات آهنگ #خلیجفارسش را نخواند، در تو اثر نخواهد کرد!

:up-pointing_red_triangle:راستی شنیده ام " #ابی"هم از رقیب #کاندیدای تو حمایت کرده است!

:up-pointing_red_triangle: #بخوان مهم نیست همان ها که از لغو #کنسرت ها می نالیدند دیشب به برنامه #برج_میلادت #مجوز ندادند !!!

:up-pointing_red_triangle:و شنیده ام همان ها که به #رئیس_جمهور قبل اعتراض می کردند که چرا عک

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...