اعلام پشتیبانی جبهه #اعتدالگرایان از 8 چهره سیاسی در #انتخاب...

اعلام پشتیبانی جبهه #اعتدالگرایان از 8 چهره سیاسی در #انتخابات 96:black_small_square:️متن کامل این #بیانیه بدین شرح است:

:white_small_square:️ با درود فراوان به ملت بزرگوار و همیشه در صحنه، علی‌رغم انتظار در نزدیک شدن به انتخابات کشور هنوز حال و هوای انتخاباتی به خود نگرفته و تنها از سوی برخی جریانات سیاسی جسته و گریخته اخباری در ارتباط با #انتخابات شنیده می‌شود.

:white_small_square:️در این میان برخی از تشکل‌های سیاسی و غیرسیاسی با هدف مشترک رسیدن به یک فرد یا افرادی برای نامزدی ریاست جمهوری دوره دوازدهم دست به ائتلاف زده و برخی دیگر کاندیدای اختصاصی خود را معرفی و رسانه‌ای کرده‌اند. معهذا در طیف #اصولگرا و دیگر همفکران آن تعارض و تفارق زیادی برای معرفی فرد یا افرادی برای نامزدی #ریاست_جمهوری به چشم می‌خورد، اما در جبهه اصلاح‌طلبان اعتدال‌گرا به عنوان دو جریان تأثیرگذار، وضعیت تا حدی شفاف و متشکل‌تر پیش می‌رود و از آنجایی که برای تصمیم‌گیرندگان دو جبهه حضور آقای حسن روحانی در انتخابات پیش رو قطعی و حتمی است و گویا ستاد انتخاباتی آقای روحانی در حال شکل‌گیری است و حتی برخی گمانه‌زنی‌ها پیروزی ایشان را در دوره بعدی در اذهان متبادر می‌کند.

:black_small_square:️ این درحالی است که با توجه به برخی نارضایتی از عملکرد دولت #روحانی وب روز تعارضات و تزاحمات تعدادی از اعضای هیأت وزیران و فتور جدی و ناکارآمدی بعضی از وزارتخانه‌ها با ارجاع به اظهارات مرحوم آیت‌الله #هاشمی_رفسنجانی که در دیدار با جبهه اعتدال‌گرایان مطرح شده بود، تأکید داشتند که در کنار دکتر روحانی، فرد یا افرادی از جریان اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا با هدف رقابت جدی وارد صحنه فعالیت انتخاباتی شده و عزم خود را به طور جدی برای پیروزی در مقابل دکتر روحانی جزم کنند.

:white_small_square:️ جبهه #اعتدال‌گرایان بر اساس مبانی و محورهای اعتقادی خود و همراه با جبهه اصلاح‌طلبان ایران با نگاهی همه‌جانبه و در چارچوب هم‌افزایی در انتخابات از سایر احزاب شناسنامه‌دار و دارای استراتژی‌های مشترک، هم‌سو و پیرو رهنمون‌های بزرگمرد اصلاحات و در قالب رفتار و منش سیاسی مرد روزهای سخت و اسوه صبر و بردباری مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و طبق بررسی‌های به‌عمل‌آمده از میان چهره‌های واجد شرایط طیف‌های اصلاح‌طلب، معتدل و اصولگرای معتدل گزینه‌های خود را شناسایی و به ملت شریف ایران معرفی می‌کند.

:black_small_square:️بدین منوال جبهه اعتدال‌گرایان چهره‌های واجد شرایطی همچون محمدرضا عارف، مسعود پزشکیان، محمدجواد حق‌شناس، عبدالواحد موسوی لاری، علی مطهری، علی لاریجانی،‌ علی‌اکبر ناطق نوری و شهاب‌الدین صدر را شایسته حضور در رقابت‌های انتخاباتی تشخیص داده و امید است که با حضور پررنگ این چهره‌ها پس از تأیید صلاحیت از سوی شورای محترم نگهبان، فضای انتخابات را گرم و با مشارکت حداکثری مردم عزیز نامزد اصلح و شایسته جریان اصلاح‌طلبی و اعتدال‌گرایی در برابر سایر نامزدهای اصولگرایان با رأیی فوق تصور به پیروزی نائل شوند.

:white_small_square:️از آنجایی که اعتقاد داریم به ظرفیت زنان نیز باید در فضای انتخابات به نحوی توجه شود، از الهه کولایی در صورت حضور و تأیید صلاحیت حمایت خواهیم کرد.

این جبهه حضور دکتر حسن روحانی در رقابت‌های انتخاباتی را محترم شمرده و انتظار دارد به منظور حفظ ارزش‌های اخلاق سیاسی،‌افراد کابینه و دارای پست‌های کلیدی دولت تدبیر و امید تمایلی به ورود به صحنه رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری نشان نداده و تنها در صورت صلاحدید و تأیید آقای روحانی به این امر اقدام کنند.

:black_small_square:️با آرزوی انتخاباتی پرشور و مشارکت حداکثری مردم بزرگوار ایران زمین بار دیگر شاهد نشاط سیاسی، سربلندی و سرافرازی کشورمان باشیم.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...