yasin62yasin62دنبال کردن
کپی متن در حافظه موقتکپی آدرس در حافظه موقتگزارش تخلف
.
باز هم م

yasin62

.
باز هم ماله کشی؛ حماقت یا خیانت؟

عباس #عراقچی در حاشیه نشست رونمایی از کتاب جدیدی که منتشر کرده، گفته: «برخی نگرانند که FATF به حوزه مقاومت تسری پیدا کند، اما نوک حمله FATF در زمان حاضر فارغ از آینده به سمت گروه‌های داعش، القاعده و طالبان است. چون این گروه‌ها هستند که از سیستم‌های مالی بین‌المللی برای تامین مالی خود استفاده می‌کنند».


قطعاً


عراقچی آگاهانه سعی در #تطهیر_برجام بانکی دارد و می داند که در برنامه اقدام تفاهم شده میان وزیر اقتصاد و کارگروه اقدام مالی (FATF)، اتفاقا نوک حمله در حال و آینده، به سمت گروه های مقاومت گرفته شده، تا آنجا که فی الحال از ایران تعهد می گیرند که تا ژانویه ٢٠١٨، استثنا بودن جریانها و گروه های مقاومت از تعریف تروریسم را در قانون داخلی خود حذف کند!


همچنین اینکه عباس عراقچی برای چندمین بار ضمن #ماله_کشی ، سعی در #بزک کردن چهره ی غربی ها دارد، نکته عجیبی نیست

اما اینکه چنین فردی پس از کارسازی در قضیه برجام، همچنان آزادانه سعی در توجیه توافق FATF -که از طرف بالاترین مقامات نظام رد شده - دارد، موجب تعجب و تاسف برای نهادهای مسئول است.

.
.
.
#عراقچی #ماله_کشی #ماستمالیزیشن #برجام #روحانی #بزک_برجام #برجام_خسارت_محض #نقض_برجام #روحانی_مچکریم #رکود #رسوایی #جیغ_بنفش #حقه_بازی #حقه_بازهای_رسانه‌ای #شارلاتانهای_سیاسی #خائن #نانجیب_ها #دروغگویان #ظریف_مچکریم #کثیرالشک #فتح_الفتوح #خیانت


#حق_پایدار_است
بیشتر ...
نمایش همه 4 نظر
۴ سال پیش