.#فرهنگ_نیوز : #شبکه_های_اجتماعی در انواع و اقسام سبک ها و م...

.

#فرهنگ_نیوز : #شبکه_های_اجتماعی در انواع و اقسام سبک ها و منتطبق با #سلیقه ها متولد شدند و سرزمین جدیدی برای سکونت #مجازی بشر تاسیس شد. این شبکه ها بسیار گسترده و بزرگ هستند. آنها دارای این قابلیتند تا با دوستان اوقات سرگرم کننده سپری کنید، با آدم های جدید روبه رو شوید و به سرعت زیاد درباره دنیای فراوری صفحه نمایش اطلاعات کسب کنید. شبکه های #اجتماعی پر از محتوای سرگرم کننده و #جذاب است که بیشتر اوقات سخت است که انسان ها چشمانشان را از روی نمایشگرهای تبلیت، لپ تاپ و گوشی های هوشمند بردارند و ذهن خود را درگیر آن نکنند.
.
در خانه ها، خیابان ها و هر نقطه ای که سر را بچرخانید با آدم هایی روبه رو می شوید که دستگاه ارتباطی یا در شکل معمولتر آن در سال های اخیر، گوشی های #هوشمند، از آنها جدا نمی شود. چشمانشان بدون وقفه بر صفحات #نمایش گوشی است. اگر سوالی از آنها بپرسید تنها با یک جواب کوتاه یا تکان دادن سر به شما جواب می دهند. کاملا در گوشی ها ذوب شده اند، آنها در خیابان ها به صورت تلو تلوکنان و با گام های نامنظم حرکت می کنند.
.
این انسان ها به شکل #زامبی های شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند، مرده نیستند بلکه کاملا هم زنده به نظر نمی رسند! زامبی ها در #فیسبوک ، #لینکدین ، #توئیتر ، #تلگرام ، #وایبر ، #واتس_آپ و ... حضور دارند و در آن غرق شده اند. شبکه های اجتماعی تمامی ابعاد زندگی واقعی زامبی ها را در برگرفته و به شکل غیرقابل باوری، در حال گسترش هستند. آنها در شبکه های اجتماعی پرسه می زنند و به هر اکانتی بخواهند سر می زنند. زامبی ها افراد را در فیسبوک، توئیتر و تلگرام دنبال می کنند تا جدیدترین پست را شکار کنند و از همه چیز سر در بیاورند. زامبی ها هیچ فعالیتی ندارند اما #عشق ، حماقت و هر آن چیزی را که آرزو می کنند در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند. موجودات تغییر هویت داده شبکه های اجتماعی خواب کمی دارند یا به طور کلی نمی خوابند. تنها فعالیتشان پرسه زدن در شبکه ها در تمام طول شب است. آنها با دیگر زامبی های موجود در #فضای_مجازی ، شبکه سازی می کنند و لشکری از زامبی ها در محیط شبکه اجتماعی شکل می گیرد. تغییرات صورت گرفته در این انسان ها به شدت واگیردار است و کسانی که کوچکترین برخوردی با آنها داشته باشند ممکن است مبتلا شوند.
.
#سبک_زندگی_غربی
#سبک_زندگی
#سبک_زندگی_اسلامی
#تهاجم_فرهنگی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

Loading...