نرم‌افزار اندروید ویسگون مستقیم بازار

12 کاربر برتر

#BEAUTIFUL#BEAUTIFUL#BEAUTIFUL#BEAUTIFUL
#سلام به کلیه دوستان گرامی ویسگون  ، ان شاءالله خوب وتندرست باشید  ، موقتا#سلام به کلیه  دوستان گرامی ویسگون ، ان شاءالله خوب وتندرست باشید  ، موقتا#طبیعت_زیبا #گل_زیبا  ،#طبیعت_زیبا #گل_زیبا  ،
#wallpaper#wallpaper#wallpaper#wallpaper
وقتی ما آدم ها را همانطور که هستند ببینیم بدون اینکه رفتار و گفتار آنها را به خود بگیریم، هرگز از آنها آزار نمی بینیم. حتی اگر دیگران به شما دروغ بگویند، ایرادی ندارد. آنها به شما دروغ می گویند چون می ترسند. می ترسند که شما متوجه شوید آنها کامل نیستند. از چهره برداشتن این نقاب اجتماعی دشوار است. اگر افراد چیزی می گویند ولی کار دیگری می کنند، شما به خودتان دروغ گفته اید اگر به اعمال آنها گوش فرا ندهید. اما در صورتی که با خودتان صادق باشید، خود را از شر مقدار متنابهی رنج عاطفی خلاص می کنید. گفتن حقیقت به خودتان ممکن است رنجتان دهد، ولی نیازی نیست که به این رنج وابسته بمانید. شفا در راه است، و فقط مسئله زمان مطرح است تا امور بر وفق مراد شما شود.
اگر کسی رفتارش با شما بر مبنای عشق و احترام نباشد، موهبتی است که چنین کسی از شما فاصله بگیرد. اگر این شخص فاصله نگرفت، شما مسلماً چندین سال دیگر هم در کنار او رنج خواهید برد. 
جدا شدن ممکن است برای مدت کوتاهی آزاردهنده باشد، اما سرانجام قلب شما شفا می یابد. پس می توانید آنچه را واقعاً می خواهید انتخاب کنید. شما درخواهید یافت که برای انتخاب های درست بیش از آنکه نیاز به اعتماد کردن به دیگران داشته باشید، نیاز دارید که به خودتان اعتماد کنید.
به بهانه #روز_دختر

فضای عمومی جامعه چندان برای زنان آرامش بخش نیست. 
اگر در ساعات خیلی خلوت در کوچه راه می رویم و خانمی جلوتر از ما راه می رود، کمی پایمان را سست کنیم و فاصله بیندازیم تا حس امنیت بیشتری کند.

وقتی سوار تاکسی می شویم لزومی ندارد پاهایمان را۱۸۰درجه باز کنیم، این حرکت را می توانیم در مسابقات ژیمیناستیک المپیک انجام دهیم،کمی جمع و جور بنشینیم که زنی اگر نشسته مثل لواشک نچسبد به در ماشین!

وقتی رانندگی می کنیم و راننده خودرو جلویی خانم است، بوق زدن، لایی کشیدن و دستپاچه کردن او نشانگر این نیست که ما راننده بهتری هستیم، فقط بی شعور بودن مان را علنی کرده ایم.

در هر محیطی اگر یک زن به ما لبخند می زند به این معنی نیست که شیفته شده و هر آن ممکن است به جای نارنج، دستش را قاچ کند. ما یوسف نیستیم، دچار توهم نشویم. احترام بگذاریم.

در مهمانی ها موقع آشنایی با یک خانم خیلی جو خارج نگیردتان و دستتان را دراز نکنید که از آشنایی با شما خوشبختم! این حق یک زن است که دستش را دراز کند به شما دست بدهد یا نه. بگذارید او هم احساس خوشبختی کند از آشنایی با شما!

برای باز کردن سر صحبت و دلبری، اینقدر در مورد «زنا اینجورن، مردا اونجورن» حرف نزنیم. قبول دارم که #مناجات
آرزو کنید که ذوب شوید و همچون جویباری باشید که با شتاب می‌رود و برای شب آواز می خواند.
آرزو کنید که رنج بیش از حد مهربان بودن را  تجربه کنید.
آرزو کنید که زخم خورده فهم خود از عشق باشید و خون شما به رغبت و شادی بر خاک ریزد.
آرزو کنید سپیده دم بر خیزید و بالهای قلبتان را بگشایید و سپاس بگویید که یک روز دیگر از حیات عشق به شما عطا شده است.
آرزو کنید که هنگام ظهر بیارامید و به وجد و  عشق بیانیشید.
آرزو کنید که شب هنگام با دلی حق‌شناس و پرسپاس به خانه باز آیید و به خواب روید ، با دعایی در دل برای معشوق و آوازی بر لب در ستایش او. 

#خدا

شبتون منور به نور مولا
ریختن انواع زباله بر سر عروس و داماد برای در امان ماندن آنها از چشم زخم - اسکاتلند
واااارسم ورسوماتتون توحلقم :face_with_tears_of_joy::face_with_tears_of_joy:بسیاری از محصولات آرایشی قبل از تولید نهایی روی چشم، بینی و دهان حیوانات آزمایش می‌شوند تا پزشکان واکنش‌های آلرژی‌زا را متوجه شوند.

البته فعالان محیط زیست هم ساکت ننشسته اند
این تصویر مربوط به یک ‌دختر انگلیسی به نام شاهدخت ماکوی آکی شینو، بزرگترین نوه خانواده سلطنتی ژاپن، قصد داره با ی کارگر ساده ازدواج کنه، طبق رسم، خاندان سلطنتی ژاپن باید با اشراف زادگان ازدواج کنند، بخاطر علاقه اش از موقعیتش گذشت
:smiling_face_with_heart-shaped_eyes::smiling_face_with_heart-shaped_eyes::smiling_face_with_heart-shaped_eyes::smiling_face_with_heart-shaped_eyes:... ....
#تمـامم.را.بـا :black_club_suit:تـ:heavy_black_heart:ـو:black_club_suit: #میخـواهم#مےنویسم :black_club_suit:تـ:heavy_black_heart:ـو:black_club_suit: 
#سنجـاق.مےڪنم.به.روے.قلبـم 
#و.تپیـدن.آغـاز.مےشود ...آدمهایی سر راهتان قرار میگیرند که اگر بین قلب و ذهنت جنگ و جدالی در گرفت ، فراموش نکن همیشه حق با قلب توست...
چرا که ذهن توسط جامعه بنا میشود.
ذهن ، حاصل تعلیم و تربیت جامعه است. 
جامعه ، ساختار ذهن را به میل خودش شکل میدهد.
 ذهن ، هدیه زندگی نیست!...

 اما قلب ، بِکر است. 
هدیه آفرینش است.
از ازل پاک بوده و تا ابد ، پاک و پاکیزه خواهد ماند.
:rose: این آرزوی قشنگ تقدیم به
:rose: هر کس که این پست رو میخونه: 
:rose: الهی ؛ دلت خرسنـد

:rose: لبت گلخانه ی لـبخند

:rose: و چشم روشنت آرام چون دریا 

:rose: به کامت باد شادی ها

#عصـر_نـازتـون_بخیـر:soft_ice_cream:

:dove_of_peace::heavy_black_heart:️تقدیم به عزیزانم‏یکی باشه که وقتی دلت
 از همه دنیا گرف  سرتو 
بغل کنه و بگه دیوونه
 تو منو داری بیخیال بقیه...:smiling_face_with_heart-shaped_eyes:

سایر کاربران برتر