سید حسین آقامیری

seyedhosein_aqamiri

سلام
حجت الاسلام سید حسین آقا میری در سال 1364 در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد. از محضر اساتیدی چون حضرات آیات سید احمد خاتمی ، انصاری شیرازی ، جوادی آملی دروس سطح را گذراند و دروس تخصصی فن بیان و خطابه را از محضراساتیدی چون اسحاقیان ، ماندگاری و جوشقانیان گذرانید .ایشان از راویان مناطق عملیاتی یادمان فکه می باشند .

سابقه تدریس در مراکز سپاه ، ناجا و حوزه علمیه و دانشگاها را در کارنامه دارند .همچنین مسئولیت معاونت آموزش موسسه سیره شهدا و مسئول تدوین سند راهبردی برای مراکز آموزشی و هیاتهای مذهبی و برنامه نویسی آموزشی دوره های روایتگری برای راویان را بر عهده دارند. و در حال حاضر از سخنرانان یادواره ی شهدای سراسر کشور می باشند.

خلاصه فعالیت های حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین آقامیری

سوابق تبلیغی۹ سال راوی فرهنگ جهاد و شهادت در یادمان های عملیاتی دفاع مقدس و یادواره های شهدا در سراسر کشور.مدت ۱۳ سال سخنرانی در هیئات مذهبی سراسر کشور.سخنرانی و تدریس معارف جهاد و شهادت در مراکز آموزش نظامی نیروهای مسلح.سوابق اجرایی و فرهنگیعضو جامعه خطبای هیات رزمندگان اسلام،حرم مطهر امام رضا (ع)طراحی و برگزاری دوره های تربیت مبلغین فرهنگ جهاد و شهادت از سال ۱۳۸۵ تاکنون به عنوان معاون آموزش موسسه روایت سیره شهداعضویت و مشاوره علمی در جامعه ایمانی مشعر و مشارکت علمی در تولید و تدوین آثار علمی متعدد،دبیر اجرایی پروژه ۲۲جلد کتب آموزش مداحی توسط موسسه قدیم الاحسان تهرانمدیریت پروژه تدوین رشته تخصصی فرهنگ جهاد سطح سه حوزه علمیه و تاسیس مرکز تخصصی امام خامنه ای مد ظله العالی زیر نظر استاد محترم آیت الله احمد عابدی.‌مدیریت و مشارکت در گروه های تبلیغی فعال در مناطق محروم استان کرمان.

بیشتر  بیشتر