ویژه کنید
عکس و تصویر یکی از علما می گوید در آن روز تلخ چه رخ داد [همان روزی که ...

یکی از علما می گوید در آن روز تلخ چه رخ داد
[همان روزی که روایت است ابن عباس می گفت: روز پنجشنبه و چه روزی بود آن روز وگریه کرد که اشک چشمش سنگریزه ها را خیس کرد و...] که دومی به پیامبر ما ینطق عن الهوی بگوید این مرد [معاذالله] هذیان می گوید و حرف به این بی مبنایی جایی پیدا کند. و همیشه برایم سوال بود مگر می شود؟ تا بعدا در تحقیقات روایی متوجه شدم بحث یک نفر نبوده و مجلس آنجا دو دسته شده بود و کار با بیرون انداختن یک نفر حل نمی شد. عده ای می گفتند دومی درست می گوید و عده ای می گفتند امر رسول خدا را زمین نگذارید. و نهایتا فرمود: قوموا عنی. حالا باز تاریخ تکرار می شود و بعدا هم خوب و بد تاریخ تکرار خواهد شد.
امروز هم رهبر جامعه بطور صریح می فرماید بازررسی نظامی ممنوع و بازجوئی از دانشمندان ممنوع و لغو کامل تمام تحریم ها و آن هم همزمان با توافق. اما دهها فرد رده بالا و دیگران افراد میانی به راحتی این منویات را کنار می گذارند و کسی دردش نمی آید. مگر این میزها چقدر می ارزد که ما جزو دار و دسته ی ترسویان و بزک کنندگان غرب و توجیه گران عقب نشینی های مکرر نوشته شویم؟ اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا.
#علما #ابن_عباس #گریه #اشک #پیامبر #هذیان #تحقیقات_روایی #مجلس #رسول_خدا #تاریخ #رهبر #بازررسی_نظامی #بازجوئی #دانشمندان #لغو_کامل #تحریم #همزمان #توافق #درد #میز #ترسویان #بزک_کنندگان #غرب #توجیه_گران #عقب_نشینی #عواقب_امورنا

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...