ویژه کنید
عکس و تصویر ❥✺﷽ ✺❥ ️ کاندیداهای اصلح/ 2 حمید رسایی ‌ نیاز به معرفی ندارد، این بار ...

❥✺﷽ ✺❥


کاندیداهای اصلح/ 2
حمید رسایی

نیاز به معرفی ندارد، این بار در هیچ لیستی نیست اما یک تنه خودش یک لیست است. نشان به این نشان که دو روز قبل در همایش تبلیغاتی اش جمعیتی آمد که آن جمعیت برای هیچ همایش انتخاباتی دیگری در تهران نیامد.

به برخی مواضع رسایی @rasaee انتقاد دارم و به همین خاطر نیز در گفتگوی سال گذشته رو در رو @rudarru57 با او، بخشهایی از مصاحبه خیلی چالشی شد اما حتما به او رای خواهم داد زیرا جزو کسانی است که مجلس محافطه کاران و پدرخوانده های پشت پرده را بهم خواهد ریخت. اهل معامله و باندبازی نیست، رای اش را به اصحاب قدرت نمی فروشد، صریح است، لکنت زبان ندارد، شجاع است و در همه بزنگاه های حساس در مجلس، رای اش درست و قابل دفاع بوده است.

برخلاف بسیاری از کاسبان سیاسی که هر ۴ سال یکبار فقط شب انتخابات سر و کله شان پیدا میشود رسایی همیشه وسط میدان است، شهر به شهر و مسجد به مسجد و دانشگاه به دانشگاه برای سخنرانی و مناظره دور ایران را چرخیده و جزو انقلابیونی است که اهل هزینه دادن است و تحت تاثیر جو غالب مرعوب نمیشود. در مجلس قبلی نیز "روی مخ" علی لاریجانی بود و همین خودش سابقه قابل افتخاری است!

در برابر مسئولین فاسد ایستاده و با آنها در افتاده، هنوز در حال رفت و آمد در دادگاه بخاطر شکایتهای حسین فریدون و بچه های هاشمی است و بزرگترین حسن اش این است که مستقل است و خودش است. نقش بازی نمیکند و صداقتش ستودنی است.

جالب اینکه تا الان در نطرسنجی های مختلف نیز رای خوبی دارد و امیدوارم دوباره او را در مجلس ببینم، مجلس بدون رسایی حتما یک چیزی کم دارد...تنها راه نجات کشور انتخاب اصلح و اطاعت از رهبریست#انتخابات مجلس #مجلس_کارآمد #ایران_قوی #من_رای_میدهم


تا ابد با سردار سلیمانی
@1400raisi

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...