ویژه کنید
عکس و تصویر مطلب بسیار مهم حتما برای دوستانتون بفرستید. شروع فعالیت جنسی می‌تواند اثرات مختلفی بر بدن ...

مطلب بسیار مهم حتما برای دوستانتون بفرستید.
شروع فعالیت جنسی می‌تواند اثرات مختلفی بر بدن شما داشته باشد. برخلاف فواید آن برای سلامت، تفکراتی مبنی بر این وجود دارد که رابطه زناشویی منظم می‎تواند موجب چاقی نیز بشود.
شروع فعالیت جنسی می‌تواند اثرات مختلفی بر بدن شما داشته باشد. دانشمندان ادعا کرده‌اند که رابطه جنسی می‌تواند موجب بهبود سلامت قلب شما، کاهش استرس، بهبود خواب و کنترل نوسان‌های موجود در گردش خون شود. بر اساس گفته‌های متخصصان سلامت، داشتن رابطه به طور منظم، نیز به وجود آورنده سبکی سالم در زندگی است. هرچند، برخلاف فواید آن برای سلامت، تفکراتی مبنی بر این وجود دارد که رابطه زناشویی منظم می‎تواند موجب چاقی نیز بشود. بیایید درستی این موضوع را بررسی کنیم و ببینیم آیا دلیل افزایش وزن بلافاصله بعد از ازدواج این است یا نه؟
رابطه جنسی موجب افزایش وزن نمی‌شود اما عدم تعادل هورمون‌های جنسی می‌تواند بر وزن بدن شما اثرگذار باشد. هرچند، این عدم تعادل هیچ ارتباطی با فعالیت جنسی شما ندارد. درواقع بستگی به گروهی از فاکتورها مانند سن به بلوغ رسیدن، چرخه قاعدگی و یائسگی شما، دارد. نوسان در هورمون‌های جنسی همچون DHEA، استروژن و پروژسترون موجب افزایش وزن می‌شود.
ین یک باور مشهور است که زنان بلافاصله پس از ازدواج وزنشان افزایش میابد. باید دقت شود که علاوه بر زنان، مردان نیز ممکن است بعد از ازدواج دچار افزایش وزن شوند. با این حال، اگر رابطه جنسی را عامل افزایش وزن بعد از ازدواج بدانیم، اشتباه است. براساس نظر متخصصان سلامت، افزایش وزن هیچ ارتباطی با رابطه جنسی ندارد. افزایش وزن بعد از ازدواج مربوط به احساس آسایش حاصل از بودن در یک رابطه و به دست آوردن احساس امنیت است. تعدادی مطالعه ثابت کرده‌اند که افرادی که در یک رابطه هستند، بیشتر از افراد مجرد تمایل به خوردن دارند. بنابراین، ورزش کردن به طور مرتب و داشتن رژیم غذایی سالم کلید داشتن وزن ثابت است.

آیا رابطه جنسی می‌تواند به از دست دادن وزن کمک بکند؟
آیا داشتن وزن مناسب درکنار خوشگذرانی عالی نیست؟ قطعا همینطور است. رابطه جنسی در واقع می‌تواند به از دست دادن کالری‌های اضافی کمک بکند. در حین رابطه جنسی، انرژی مصرف می‌کنید و بر اساس گفته متخصصان، میتوانید ۱۰۰ تا ۳۰۰ کالری در یک رابطه ۳۰ دقیقه‌ای بسوزانید. ❤ ️مهم: آقایان: در هر دقیقه ارتباط جنسی فعال ٤.٢ کالری میسوزانند و خانمها هر دقیقه ٣.١ کالری. یعنی تین عدد را در زمان ضرب کنید.
چرا مردها بیشتر است را شما بگوئید.😉

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...