ویژه کنید
عکس و تصویر ‍ ♦ ️در هاله روح انسان، لوحی وجود دارد که مربوط به پرونده آکاشیک فرد ...

‍ ♦ ️در هاله روح انسان، لوحی وجود دارد که مربوط به پرونده آکاشیک فرد می باشد که با تمرکز در روی آن می توان از چند و چون اعمال فرد چه در زندگی کنونی و چه زندگی های قبلی اش مطلع شد.و همه ی اتفاقات این زندگی و زندگی های قبلی و گذشته ی ما ، همه ی اعمال و رفتار ما ، چه مثبت، چه منفی
در این مکان ثبت شده است. به عبارتی کتاب زندگی هر کسی در بایگانی آکاشیک وجود داشته و در بردارنده ی دانش و اطلاعات مربوط به آن فرد می باشد .
✨ کلید استفاده از بایگانی آکاشیک در دستیابی به ذهنی هر چه عمیق تر
نهفته است.یعنی هر چه عمق مدیتیشن خود را بیشتر کنیم و بتوانیم آرامش بیشتری کسب کنیم، شانس بیشتری برای استفاده از بایگانی بسیار کهن آکاشیک در دسترس ما است.
یک ذهن آشفته با افکار منفی و در هم و برهم ، نمیتواند آنقدر عمیق شود که چنین توانایی را در اختیار فرد قرار دهد.(توضیح راحت تر آن اینست که : با فرکانس روح خود همراستا شویم)
بایگانی آکاشیک علاوه بر رویدادهای گذشته حاوی انرژی های احتمالیِ آینده بوده و تمامی آن ها را در خود جای داده است.
♦ ️ این لوح به خصوص، در هاله روحی هر فردی وجود دارد و بجز خودِ فرد(فقط اساتیدی که چشم روحی آنها برای این منظور تنظیم یا تعلیم دیده و به طور کامل باز شده، توانایی خواندن این لوح از هاله افراد را دارا هستند و بدون مراجعه به طبقات درونی می توانند آکاشیک فرد را مورد بررسی قرار دهند.)
♦ ️این لوح به رنگ شیری یا نقره ای در عرضی حدودا بیست یا بیست و پنج سانتی متر در هاله روحی هر یک از افراد وجود دارد و با تمرکز دقیق می توان آن را مشاهده کرد. ♦ ️هرچند تماشای این لوح، فرد را درگیر کارمای شخص مورد نظر می کند و احساسات و عواطف و انواع دردها نیز همزمان با مشاهده لوح، تجربه می گردد.
♦ ️ این لوح کدبندی خاصی دارد و هر کد می تواند متعلق به یک دوره خاصی از حیات فرد باشد. این کدبندی به گونه ای است که با تمرکز در آن می توان وارد قسمت های جزئی تر آن شد و با تمرکزهای عمیق تر نیز می توان تمام جزئیات زندگی فرد را در یک دوره مورد نظر مشاهده کرد.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...