ویژه کنید
عکس و تصویر تعمیر و نگهداری دوره‌ای upsبرای حفظ یکپارچگی و افزایش عمر بهینه باتری ضروری است. این ...

تعمیر و نگهداری دوره‌ای upsبرای حفظ یکپارچگی و افزایش عمر بهینه باتری ضروری است. این نگهداری حتی در ارتباط با تجهیزات الکترونیکی برق نیز ضروری است و نیاز به برنامه‌ریزی‌های کارشناسانه دارد؛ حتی اگر دستگاه های حالت جامد استفاده شوند. توجه داشته باشید که سرویس و نگهداری ups ممکن است نیاز به خاموش‌سازی سیستم یو پی اس داشته باشد.

انتقال بار بحرانی که ممکن است قابلیت های افزایش قدرت یک سیستم یو پی اس را فراهم نکند چیزی است که کاربر باید برای به دست آوردن حداکثر قابلیت اطمینان و به حداقل رساندن زمان خرابی و هزینه های تعمیر تحمل کند. به طور کلی بازرسی و بررسی های مورد نیاز جهت تشخیص زمان سرویس و نگهداری ups را می توان در دو دسته زیر قرار داد:

بازرسی اصلی
بازرسی‌های اصلی می‌بایست حداقل سالیانه یک‌بار بر روی سیستم‌های کوچک و سالیانه دوبار بر روی سیستم‌های متوسط انجام شوند. انجام این نوع از تعمیر و نگهداری ups بر اساس برنامه ریزی، شناسایی و اصلاح مشکلات احتمالی قبل از عملیات سیستم تحت تاثیر قرار بگیرد ممکن است. در چنین بازرسی هایی توصیه های سازنده باید به شدت دنبال شون

بازرسی سیستم جزیی
بازرسی سیستم جزئی باید یا پس از ۵ ماه از یک بازرسی عمده سالانه و یا پس از ۳ ماه از بازرسی عمده شش ماهه فراهم شود مگر اینکه یک نیاز بیشتر مکرر توسط سازنده توصیه شود. بازرسی های سیستم جزئی باید شامل حداقل چهار مورد اول ذکر شده تحت بازرسی عمده شود. تست بار خارج از خط اگر جزء اصلی جایگزین مورد نیاز باشد نیاز است.
https://farsanups.com/2869/%d8%b3%d8%b1%d9%88%d...

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...