ویژه کنید
عکس و تصویر Chungha And Paul Kim Announce Plans For Upcoming Collaboration . مدتی پیش چونگها و پائول ...

Chungha And Paul Kim Announce Plans For Upcoming Collaboration
.
مدتی پیش چونگها و پائول کیم عکس سیاه و سفیدی با لباس مدرسه پست کردند، که کنجکاوی ها را برانگیخت. این دو هنرمند برای صعود در چارت ها پس از انتشار آهنگ جدیدی شناخته شده هستند . ۱۳ ژانویه آن دو اطلاعات مربوط به همکاری شان که از انتهای سال گذشته مشغول کار کردن روی آن بودند، آشکار کردند.
.
این آهنگ جدید محصولی از صحبت های طولانی و همکاری این دو هنرمند سولو است که طرفدار آهنگ یکدیگر هستند.
.
آهنگ Loveship یک آهنگ R&B است که توسط پائول کیم نوشته و ساخته شده است . این آهنگ که درباره احساساتی است از دوستی برای مدتی طولانی به وجود می آیند و بدون آنکه متوجه شویم میگذرند، توسط Joseph K( کسی که آهنگ های Me After You و Traffic Light از پائول کیم را تنظیم کرده است) تنظیم شده است.
.
منبعی از سوی کمپانی پائول کیم گفت:" همان طور که این آهنگی است که دو هنرمند چندین ماه نظرات خود را درباره آن تبادل کرده اند تا عالی شود، امیدواریم یک هدیه غیر منتظره برای طرفداران نیز باشد." کمپانی چونگها نیز بیان کرد:" ما برآورد کرده ایم همکاری با پائول کیم فرصتی مناسب برای تحرک جدیدی در زمینه موسیقی چونگهاست."
ِ
آهنگ Loveship یک آهنگ دو نفره از Neuron Music ، MNH و Kakao M میباشد که در سایت های متنوع استریم آهنگ به همراه موزیک ویدیو آن ۲۱ ژانویه ساعت ۶ عصر منتشر میشود.


#chungha

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...