ویژه کنید
عکس و تصویر 🔮 چن عضو اکسو اعلام کرده دوست دختر داره و‌میخواد بقیه ی عمرشو با اون ...

🔮 چن عضو اکسو اعلام کرده دوست دختر داره و‌میخواد بقیه ی عمرشو با اون بگذرونه❤ ️✨

اپدیت اپلیکیشن Lysn با نامه ی چن

سلام، من چن هستم.
من اینو نوشتم چون چیزی هست که میخوام به فن‌ها بگم. اگرچه بخاطر چیزی که میخوام بگم خیلی عصبی هستم و استرس دارم، اما میخوام اول به فن‌هایی که این عشق بزرگ رو به من دادن بگم، من این نامه رو حتی با عبارت‌های پرنقصی مینویسم.
من دوست‌دختری دارم که میخوام بقیه‌ی عمرمو باهاش سپری کنم.
اگرچه وقتی به شرایط که به دنبال این تصمیم میاد فکر میکنم نگرانی و استرس اول از همه به ذهنم میرسه، اما میخواستم این تصمیم ناگهانی رو هر چه زودتر به اعضا، کمپانی و فن‌هایی که به من افتخار میکردن بگم تا شوکه نشن. من با کمپانی و اعضا صحبت کردم.
دراین بین، یه خبرخوش به ما رسید. بخاطر اینکه شرایط طوری شد که کاری از من برنمیومد من با کمپانی و اعضا برنامه‌ریزی کردم، من واقعا تعجب کردم، اما نیرومو با اون خبرخوش بدست آوردم.
به این دلیل که من بیشتر از این نمیتونستم زمان برای فکر کردن بزارم که چطور و در چه زمانی این خبرو بهتون بدم، تمام جراتمو جمع کردم تا بهتون بگم.
من از همه‌ی اعضا ممنونم که بعد از شنیدن خبر بهم صادقانه تبریک گفتن، و واقعا از فن‌ها ممنونم که حتی با اینکه من کامل نیستم بهم کلی عشق دادن.
من هیچ‌وقت قدردانیمو از شما فراموش نمیکنم، من همواره تلاش میکنم که بهترینمو بدون تغییر به شما نشون بدم، و من عشقی که شما بهم دادید رو جبران میکنم.
همیشه ممنونم.
🔮 بیانیه رسمی کمپانی SM درخصوص ازدواج چن👇 🏻

"سلام، این بیانیه کمپانی اس‌ام هست.
چن فردی که خیلی براش باارزش بوده رو پیدا کرده و تصمیم گرفته باهاش ازدواج کنه. عروس آینده سلبریتی نیست و مراسم ازدواج کاملا خصوصی با حضور خانواده‌ها صوزت میگیره. برای احترام به نظر خانواده‌ها، تمام مراسم و مسائل مربوط به آن خصوصی خواهد بود، برای همین از فن‌ها خواهش میکنیم که با درک بالاشون به این موضوع احترام بزارن.
چن بعنوان یه آرتیست سخت به کارش ادامه میده.
ما ازتون خواهش میکنیم که بخاطر این جشن آرزوها و پیام‌های خوبی برای چن بفرستید.
ممنون"

📍 یه منبع از کمپانی اس‌ام به سومپی گفته: "تایید میکنم که نامزد چن باردار هست. اون اضافه کرده که چون نامزد چن غیر سلبریتی هست نمیتونن بگن چند وقت از بارداریش میگذره و یا جزییات بیشتری منتشر کنن."

https://entertain.naver.com/read?oid=469&aid=00...
➖ ➖ ➖ ➖
https://www.soompi.com/article/1376624wpp/exos-...🔮 فن‌بیس چن ″چن بار″ در رابطه با ازدواج و پدر شدن جونگده حمایت خودش رو‌ نشون داد❤ ️✨

"کیم جونگده همیشه با صداقت با فن‌هاش رفتار کرده، همیشه سخت تلاش کرده تا بهترین موسیقی و اجرا رو برای فن‌هاش فراهم کنه.
اون که امسال ۲۹ساله میشه یه نامه نوشته تا با صداقت زندگی شخصیشو با فن‌ها به اشتراک بزاره، این موضوع صداقت و شجاعت زیادی میطلبه. بعنوان دوستی که ۸سال گذشته در کنارش بوده، ما از همه میخوایم که درکش کنن، بهش احترام بزارن و امیدواریم که فرشته‌ی مهربون ما بزرگترین خوشی رو بدست بیاره.
مثل همیشه، ما از وکالیست طلاییمون بیشترین حمایت رو میکنیم، همیشه حمایتت میکنیم"🔮 الان باید هممون از چن حمایت کنیم و اجازه ندیم هیترا پیشروی کنن و باعث ناراحتی چن و اکسو بشن،الان بیش از هرچیزی پسرا به مانیاز دارن پس لطفا همه با هم همکاری کنید و پشت همدیگه باشید❤ ️✨

علاوه بر اون هیترا به پیج های اینستای بقیه اعضا هم حمله‌کردن و کامنت های بدی میزارن پس اگه به هر دلیلی نمیتونید برید توییتر تو اینستا برای بقیه پسرا کامنت خوب بزارید

••هر توییتی دیدید که داره به چن هیت میده رو‌ریپورت کنید و به بقیه‌هم‌اطلاع بدید تا ریپورت کنن


امیدوارم خوش بخت بشین 🤗 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...