ویژه کنید
عکس و تصویر بچگیام یه سری وسایل داشتم که خیلی روشون حساس بودم و دوس نداشتم کسی دست ...

بچگیام یه سری وسایل داشتم که خیلی روشون حساس بودم و دوس نداشتم کسی دست زدن که سهله، حتی نزدیکشون بشه!
خب امکانات کم بود منم برا پنهان کردنشون مجبور بودم زیر رختخواب های تا شده اون زیره زیییر بذارمشون که مثلا نگار یا نیما دست نزنه البته دختر عموم هم تهدید بزرگی بود و همچنین من تهدید بزرگی براش بودم چون اگه به وسایلم دست میزد اون همه مو که بلند کرده بود رو از سرش میکندم و کچلش می کردم!
بعدا یه صندوق کوچولو دختر عمم بهم داد گف وسایلتو تو این بذار و این قفل کوچولو رو روش بزن تا کسی نزدیکشون‌ نشه منم همین کارو کردم و وسایلم تا وقتی بزرگتر شدم در کمال آرامش به زندگیشون ادامه دادن و منم با خیال راحت و بدون هیچ ترسی بودم (البته اون خرسه که نگار کلشو کند چون تو صندوقچم جا نشد اونجور شد وگرنه سالم میموند 🤕 ✌ )
تو زندگی اولاََ باید مثبت اندیش بود بنظرم، ثانیا باید قدر داشته ها رو دونست(وگرنه شو نمیگم چون قرار مثبت اندیش باشیم دیگه اوم؟!) پس باید حفظ کرد آنچه که بهت هدیه شده رو!
ببین وگرنه شو نمیگم باور کن!!!! الان که با شصت چپم دارم متن سومین تولدت از لحظه آشناییمون تا حالا رو مینویسم به این فکر میکنم که چقدر زود میگذره ؛ میدونی همیشه اونی که بهش بد میگذره براش دیر نمیگذره یا اونی که بهش خوش میگذره براش لزوماََ زود نمیگذره چیزی که واضحه برای من اینه که زمان خیلی زود میگذره و ممکنه گاهی دیر بشه درسته ؟ اما....اما...اما مهم اینه که بعد از گذشتش به فرض بعد از گذشتن فلان تاریخ که مثلا قرار بود فلان کارو بکنی و نکردیم، ناامید نشیم . هوم ؟ چرا ؟ چون زمان درسته که میگذره ؛ درسته قرار بود ساعت 8 فلان کارو بکنی و نکردی، اما عقربه گردانه و دوباره ۸ میشه.
نمیگم قطعا میتونی اون کارو کنی اما میتونی کاری برابر با اون کنی درسته ؟ترم اول نمره تاریخ میشه ۷ و میفتی، ترم بعد جبران میکنی با‌ نمره ی بالا گرفتن
نمی دونم چرا وسط پست تولد سخنرانیم گل کرد شاید برا اینکه ممکنه کسی تا اینجاشو خونده باشه منم خواستم چیزی گفته باشم اما از این به بعد دیگه بحث همون بحث اصلیه!!!!
تولد آیلی قشنگمه که خیلی دوسش دارم 😍 😍
میدونی همواره یه انرژی مثبت ازت به من ساطع شده و من واقعا دریافتش کردم
اینکه بگم چقدر خصوصیات اخلاقیتو دوس دارم سخته چون مقدارش زیاده
و اینکه من واقعا الان برات خوشحالم خب داری وارد سن جدیدت میشی و خوشحال کنندست واقعا.
امیدوارم لحظه به لحظه حست نسبت به زندگی و هر فعالیتی که انجام میدی یا قراره انجام بدی مثبت و مثبت تر بشه و سهمت از زندگیت #عشق باشه و خوشحالی و شادی و آرامش درونی و اینکه مثل وسایل بچگیم نگهت میدارم توی قلبم عزیزدلم 💕 👭

💕 💖 #تـــولــدت_مــبارڪـــ_خــواهریــم 💖 💕

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...