ویژه کنید
عکس و تصویر عظمت #سیلی #سپاه به پایگاه عین_الاسد ( التماس #نشر مطلب) . 🍃 امروزه ذکر #مستحبی ...

عظمت #سیلی #سپاه به پایگاه عین_الاسد ( التماس #نشر مطلب)
.
🍃 امروزه ذکر #مستحبی بعد از نماز ما، کار #فرهنگی و #جهادی در #فضای_مجازی است🍃 《 #مقام_معظم_رهبری
.
به نام #خداوند ی که انتقامش شکننده و در هم کوبنده است☝ ️
.
هر گاه خواستیم جلوه #خدا را در زمین بنگریم صفات او را در #مخلص ترین بندگانش یافتیم .
.
🍃 《اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّار و رُحَماّْءُ بَینَهُم🍃
.
بندگان راستین خدا ، همان منتظران حقیقی موعود جهانی اش جلوه گر صفات خدا بر بندگانش هستند. #مهربانی، #اخلاص، #بخشندگی و #تواضع با فرودستان و #خشم ، #اقتدار و #صلابت #عمل مقابل #دشمنان.
.
#شهید_قاسم_سلیمانی》 یکی از این بی مدعیانِ میدان عمل بود ؛ #ایران سرشار است از سربازان #امام_زمان (عج) که بی آنکه شناخته شده باشند ، بی آنکه ذره ای انتظار قدر دانی داشته باشند #شب و #روز به هم دوخته ذکر خدمت می کنند.
. #مردم اما ، به سبب ناآگاهی و ضعف شدید #رسانه ای ایران تنها زمانی به عظمت مجاهدین مخلص خدا پی می برند که خون های پاکشان مظلومانه بر زمین غلتد.
.
ضعف عظیم رسانه ای که ابر قدرت #منطقه ای را با چالشی عظیم مواجه ساخته است.
.
مردان عمل کار خود را می کنند آنجا که باید حاظر می شوند و هر جا نیازمند عمل باشد خیبر شکن #علی وار می آیند اما به سبب عملکرد بی نهایت ضعیف حوزه رسانه ای همواره مورد هجمه #دوست و #دشمن قرار می گیرند.
. #رهبری با اقتدار فرمودند《 #انتقام_سخت ی در انتظار جنایتکاران است》 #فرماندهان سپاه فرمودند 《آرام باشید ، انتقام خواهیم گرفت ، پیوسته و مداوم 》
.
ضربه ای عظیم بر پیکره #ظلم زدند چنان سنگین که تهدید وزیر امور خارجه شان "در صورتی که #ایران بخواهد در انتقام کشته شدن #قاسم_سلیمانی به #آمریکایی ها یا منافع آن‌ها حمله کند امکان دارد که ارتش #آمریکا تعداد بیش‌تری از رهبران این کشور را هدف قرار دهد." را با صورت بر زمین زد و #رئیس_جمهور قلدرشان را وادار به عقب نشینی نمود‌
.
گویا مردمی که این چنین رسانه های بیگانه را باور دارند خبر ندارند ایران اولین کشوری است که بعد از #جنگ_جهانی_دوم قدرت کوبیدن در دهان ابر #قدرت دنیا را به خود داده است.
.
رسانه های همیشه در خواب ما غالبا مقابل جنگ عظیم غول های رسانه ای #غرب می بازند.
.
رسانه قدرت اول #جنگ_نرم است ؛ رسانه تعیین می کند مردم چه چیز را بشنوند ، چه چیز را قبول کنند و چه چیز را نشر دهند .
.
اگر قلم هایتان را علیه این #جنگ سهمگین به کار نبرید این می شود که به زمین زدن غول نظامی دنیا با چند خط خبر دروغ با چند خط تکذیبه می شود حمله به یک مردار بو گرفته.
(ادامه در کامنت)

تحلیل از: @anoshka69

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...