ویژه کنید
عکس و تصویر بخوانید: بسم الله الرّحمن الرّحیم بشنوید: بسم الله قاصم الجبّارین بس که #خائنان داخلی با ...

بخوانید: بسم الله الرّحمن الرّحیم
بشنوید: بسم الله قاصم الجبّارین

بس که #خائنان داخلی با #مذاکرات بی شرمانه شان به #غربی ها راه دادن، و این کشور را #حقیر گردانیدند؛ آن کفتار #کثیف به خودش جرات داد #محبوب ترین سردار منطقه را #ترور کند.
اما به یاد داشته باشید، " #ترور" کردند!
خیلی کشور ها #آمریکا را به عنوان ابرقدرت جهان میشناسند؛ حال این #حاج_قاسم کیست که آمریکا توان رویارویی اش را ندارد؟! -که چنین وقیحانه دست به #ترور او در یک سفر #رسمی و #آشکار میزند-
مشخص است آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند! اگر آمریکا قدرت داشت از پشت خنجر نمیزد؛ #ترور نمیکرد!

و آن روز... #رهبری فرمود:" #انتقام سختی در انتظار جنایتکاران است"!
این حرف را #رهبری گفت که سیلی اش " #موشک ها بود"؛ حال انتقامش را قیاس کن.

چند روز گذشت، منتظر بازگشت پیکر مطهر #سردار_شهید به وطن بودیم و لیک... سگان و کفتار ها گمان کردند از ناتوانی ماست که سکوت کرده ایم.
شروع کردند به عوعو کردن و دم تکان دادن برای قلاده دارانشان؛ نمک بر زخم یک #ملت -یک جهان آزاده- پاشیدند.

عوعو کردند: انتقام که نگرفتید در #تشییع هم کشته دادید!
بگذار صدای #سگ درآورند، آری؛ مردن در جوار چون تویی #سردار، آرزوی ماست. ما حتی برای پیکر بی جانت هم میمیریم؛ ای همه ما به فدای رهبرت سردار!

امپراتوری #رسانه علیه این موج عظیمِ انتقام جوییِ به حق، برخاسته است که #کوچک جلوه‌اش دهد. #امپراتوری_رسانه_‌ای دشمن تمام قوایش را بکار گرفته تا کوچکترین حوادث را چنان #بولد کند که #امید را از این ملت بدزدد! به خوبی از ناتوانی خود آگاهند بنابراین به #شایعه سرایی و یاوه گویی رو آورده اند. #جنگ_روانی شدیدی را آغاز کرده و فقط #اخبار ناگوار به گوش ما می‌رساند! از کوچکترین #تصادف های روزمره غول عظیم می‌سازد و به ما تلقین می‌دهد تا سست شویم.

از طرف دیگر مزدوران و خائنان از وضع سوءاستفاده می‌کنند، قضیه #مذاکره را به عنوان نجات بخش از این وضع پیش میکشند؛-حال آنکه اگر از اول مذاکره نکرده بودیم اصلا چنین موقعیتی ایجاد نمیشد-
 دید ما را به انتقام بد می‌کنند. به ما می‌گویند:"کینه جویی #پسندیده نیست" اما این #حقیقت را نمیگویند: اگر اینبار هم آمریکای کثیف بی جواب بماند قطعا #موشک بعدی اش روی #تهران فرود خواهد آمد!!!

ادامه= بخش نظرات
لطفا نشر دهید 🌹

#انتقام_سخت #سردار_سلیمانی #سردار_قاسم_سلیمانی #قاسم_سلیمانی #حاج_قاسم_سلیمانی #شهید_سلیمانی #شهید #شهادت #مرگ_بر_ضد_ولایت_فقیه #مرگ_بر_آمریکا_شعار_نیست_اعتقاد_ماست #مرگ_بر_آمریکا #مرگ_بر_اسرائیل #مرگ_بر_آل_سعود #مرگ_بر_انگلیس #مرگ_بر_منافق #مرگ_بر_منافقین_داخلی_و_خارجی #آگاهی #بصیرت #بصیرت_سیاسی #سواد_رسانه_ای #رسانه_معاند

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...