ویژه کنید
عکس و تصویر #پارت_سوم👇 💞 ₩_اکسو تنها کمتر از ۶ سال ۱۲۰ موزیک شو برد و تا حالا ...

#پارت_سوم👇 💞

₩_اکسو تنها کمتر از ۶ سال ۱۲۰ موزیک شو برد و تا حالا هیچ گروهی نتونست رکورد اکسو رو بشکنه.

₩_اکسو جوانترین گروه کی پاپ بود که در جشنواره موسیقی ام نت اسیا شرکت کرد و عنوان بهترین البوم سال رو از ان خودش کرد .

₩_فیلم کی درامای دی او به عنوان 《شوهر صد روزه من 》 در جشنواره های sbs و kbs و ملون جایگاه اول رو کسب کرد ...این فیلم پنج بتر صدر نشین شد.

₩_اهنگ dream از سوزی و بکهیون توی جشنواره های ملون و ماما و sbs..kbd جایزه برد و در چارت های ملون پنج بار صدر نشین شد.

₩_رکورد سریع ترین زمان فروش در طی ۱۲ سال اخیر.

₩_ام وی گرول اکسو در سال ۲۰۱۴ با بیشترین بازدید بیش از ۵میلیون بازدید در ان سال پر بازدید ترین شد و رکورد زد.

₩_با انتشار البوم کامل(دو ورژن چینی و کره ای) ماما اکسو ...این دو ورژن البوم در چارت اهنگ های برتر بیلبورد جهانی امریکا جای گرفت ...اکسو _کی در جایگاه ۸ ام و اکسو _ام در جایگاه ۱۲ ام قرار گرفتند.

₩_سبک اصلی همه اهنگ های اکسو بر پایه کی پاپ است ولی چون بیشتر اهنگ های اکسو ترکیبی از سبک خاص کی پاپ و انواع سبک های دیگر موسیقی هست ، تنوع زیادی بین انها دیده میشود.بیشتر سعی میکنند در هر البوم در کنار کی پاپ ، از سبک های هم استفاده کنند و خودشان را محدود نمیکنند.

₩_اولین و تنها گروه کی پاپ که در چند قرن به وجود امدن این صنعت هستند که از انها برای دیدار با رئیس جمهور امریکا و دخترشان دعوت شد و حتی رئیس جمهور امریکا و دخترش هم اعلام کردند که اکسوال هستند و از اکسو البوم های امضا شده هدیه گرفتند.

₩_چنبکشی برای سریال moon lovers اهنگی به نام for you منتشر کرده بودند که باز خورد مثبتی داشت و بهانه ای برای تشکیل این زیر گروه شد تشکیل جنبکشی موفقیت های زیادی به همراه داشت به طوری که جایگاه 《پرفروش ترین البوم 》را در بین زیر گروه های کی پاپ با اولین البوم اشان به دست اوردند .پارت بعد رو هم بزارم؟

#توت_فرنگی_🍓

کیم پونی💞

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...