ویژه کنید
عکس و تصویر اگر آمریکایی‌ها پریشب بدن سردار ما را حذف و ترور کردند، شبکه آمریکایی ینستاگرام هم ...

اگر آمریکایی‌ها پریشب بدن سردار ما را حذف و ترور کردند، شبکه آمریکایی ینستاگرام هم از دیروز اسم و یاد عزیزترین سردار ما را حذف و ترور کرده‌است.
و آقای آذری جهرمی!
شما مسئول مستقیم تبدیل اینستاگرام به پلتفرم اصلی هشتاد و پنج میلیون ایرانی هستید.
آقای آذری جهرمی!
سردار ما برای امنیت ما تا مدیترانه جنگید.
و شما از صندلی راحت دفتر شیک‌تان نه فقط نتوانستید از امنیت مجازی ما دفاع کنید که آن را جدا به خطر انداختید.
عزیزترین سردار ما آمریکا را از منطقه بیرون کرد.
و شما آمریکا را به گوشی‌های تلفن هر ایرانی، یعنی خصوصی‌ترین اندرونی های عصر جدید، برگرداندید. شما آمریکا را بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ایرانیان کردید.
آقای آذری جهرمی!
مردم ایران سی و شش ساعت است نمیتوانند حتی اسم عزیزترین سردار تاریخ معاصرشان را در اینستاگرام بیاورند. نمیتوانند با گذاشتن یک عکس برای محبوب‌ترین سردار ملی‌شان در فضای مجازی حتی اشک بریزند و عزاداری کنند.
این میزان «تحقیر » حق ملت شریفی که چهل سال جنگیده نیست.
خوابید؟ یا عمدی در کار است؟
اقای آذری جهرمی!
روزی که اینستاگرام را بعنوان پلتفرم اصلی هشتاد و پنج میلیون نفر به ملت ایران تحمیل کردید نمیدانستید حذفی‌ترین و سرکوبگرانه‌ترین سیاستها را نسبت به نیروهای نظامی ملی ایران و متحدان منطقه‌ای اش دارد؟ نمیدانستید حتی اجازه انتشار عکس یک شهید را نمیدهد؟ و نمیدانستید همین شبکه اجتماعی همزمان روادارترین سیاستها را نسبت به سرهنگهای حقوق‌بگیر جنگ رسانه‌ای غرب دارد و هتک حرمت مقدسات و تشویق به تروریسم خیابانی و خشونت خیابانی توسط آنها را نه فقط هرگز حذف نمیکند بلکه به صورت رسمی آنها را تبلیغ میکند؟ برای مثال آیا از دعوت شخصی مسیح علینژاد به دفتر مرکزی اینستاگرام در کالیفرنیا با خبر نبودید؟
آقای آذری جهرمی!
تا دیر نشده کاری کنید. و گرنه شما هم در حذف اسم حاج قاسم از فضای مجازی همدست آنهایید.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...