ویژه کنید
عکس و تصویر این بار نمی دانم دقیقا چندمین بار بود ، اما باز هم اتفاق افتاد ، ...

این بار نمی دانم دقیقا چندمین بار بود ، اما باز هم اتفاق افتاد ، من مثل همیشه روی تخت به شکم دراز کشیدم و گونه ام را روی رو تختی نرم ام مالیدم.
اما دیگر گریه نکردم ، انگار که روتین شده باشد ، احساس کردم وسعت قلبم کمی بزرگ تر شده است و می توانم راحت تر همه این چیز هایی که اتفاق افتادن اش دست خودم نیست را بپذیرم . همه چیز هایی که به آن ها می گویند "سختی های زندگی" ‌..همان طور که ترک Tbel For two را گوش می دادم{ که اینجا برایتان فرستادم اش.} به سناریو اتفاق افتاده فکر کردم ، کمی فریاد بود و شاید کمی هم بحث و بقیه اش ارزش فکر کردن نداشت ، ترسناک بود . بحث کردن را دوست ندارم ، این جور وقت ها فکر می کنم تنها زندگی کردن چیز خوبی است .
غروب که شد پی وی ام را باز کردم ، بهار برایم چند تا ترانه بامزه فرستاده بود ، از آن هایی که نمی توانی با شنیدنشان کمرت را تکان ندهی ‌، در ادامه نوشته بود که امیدوار است بعد از شنیدنشان روحیه ام عوض شود. مهدی در جواب من یک قلب سبز فرستاده بود ، خنده ام گرفت ، یاد #افتادم یادم است وقتی برایش قلب سبز رنگ فرستادم گفت :"چه قلب زشتی ! قلب های ما بنفش ان "
چنین چیزی را گفت ، بعد من خندیده بودم ، چند وقت قبل نیلا شاکی شده بود که چرا برایش قلب های بنفش می فرستم ، می گفت چرا همیشه حشری هستم ! گویا او قلب های بنفش را کشش و میل جنسی معنا می کند . دیشب با بچه ها فال گرفته بودیم ، خانم ق در پروفایل اش نوشته بود "دوستانم گنج هستند" در جواب فالم آمده بود که افکارم زندگی ام را تلخ کرده ! باید به ادامه بدهم . به یاد "کلاه پوش" افتادم به زودی این مرد مرموز قرار بود زندگی آفاق را تغییر بدهد .
برای بچه ها نوشتم ، گنج هایم هستید ؛
برایم قلب های رنگارنگ فرستادند ، لبخند زدم
Anne
#سالنامه
۱۳ آذر

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...