ویژه کنید
عکس و تصویر 🔻 اگر آزاده نیستید، لااقل کمی شرف داشته باشید! علی صدری‌نیا نوشت: شاید شما یادتان ...

🔻 اگر آزاده نیستید، لااقل کمی شرف داشته باشید!

علی صدری‌نیا نوشت:
شاید شما یادتان رفته باشد؛ بهمن ماه ۱۳۹۲ یعنی چند ماه بعد از روی کار آمدن دولت، مردان تدبیر و امید تصمیم گرفتند به مردم سبد کالا بدهند؛ و چنان تدبیر کردند که یک سبد کالای ساده دو کشته و یک مجروح بر جای گذاشت و عزت مردم چنان لگدمال شد که کار به درگیری‌های عجیب و غریب در صفوف طولانی سبد کالا کشیده شد. و وقتی دولتی چنان ناکارآمد و ناتوان و بی فکر است که برای پخش یک سبد کالا دو کشته روی دست ملت باقی می‌گذارد، معلوم است که تدبیر بنزینی‌اش به چه چیزی می‌انجامد!
همه می‌دانستیم که با رای آوردن مجدد روحانی در سال ۹۶ چه فاجعه‌هایی پیش روی‌مان است، اما سلبریتی‌ها آمدند و گفتند "رعیت است دیگر، رعیت همیشه برای دو تا گونی سیب زمینی بیشتر غر می‌زند؛ مهم این است که با دولت روحانی ما می‌توانیم به فستیوالهای خارجی برویم و عشق و حالمان را بکنیم..."
خب سلبریتی‌های محترم! حالا که حمایت کردید و دولت منتخبتان روی کار آمده یا تبعاتش را بپذیرید و تا سالها سکوت کنید، یا با صدای بلند بگویید اشتباه کردید و باز هم تا سالها سکوت کنید! با بیانیه دادن و نمایش دلسوزی برای مردم فرار رو به جلو نکنید که خود شما یکی از متهمان این روزهای ملتید! چون شما نهایتا خیلی که اذیت بشوید دست زن و بچه را می‌گیرید و به آمریکا و کانادا می‌روید؛ این رعیت بیچاره هستند که می‌مانند با دو تا گونی سیب زمینی‌شان و خنده‌های رئیس جمهور روی زخم‌های‌شان! رئیس جمهوری که نمی‌دانم چگونه با وجدانش شب را صبح می‌کند که بخاطر بی تدبیری‌اش چنین فاجعه‌ای به بار آمد؛ رئیس جمهوری که دستپخت شما سلبریتی‌ها بود و شما هم در خنده‌های او بر زخم مردم شریکید!
#بسیج_سایبری

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...