ویژه کنید
عکس و تصویر درحال حاضر #دولت و #مجلس کاملا #انسجام درونی خودشون رو از دست دادن! لاریجانی بدون ...

درحال حاضر #دولت و #مجلس کاملا #انسجام درونی خودشون رو از دست دادن! لاریجانی بدون هیچ اطلاعی به نمایندگان وارد شورای #سران_قوا شده بود و روحانی حتی با مخالفت اکثر #کابینه اش این طرح رو انتخاب کرده الان نمایندگان و احزاب مختلف دارند علیه #لاریجانی و #روحانی جبهه میگیرن (خواه #جنگ_زرگری برای پیشبرد #فتنه ، خواه به دلایل دیگر)

تنها کسی که داره انسجام #سیاسی کشور رو حفظ میکنه #رهبری هست که با وجود مخالفت خیلی ها در سخنرانی خودش فرمود:"اگر چیزی رو سران قوا تصمیم بگیرن من #حمایت میکنم" شاید فکر کنید این حرف خیلی روحانی رو خوشحال کرده اما جالبه بدونید اونا منتظر #مخالفت رهبری با طرح #سهمیه_بندی_بنزین بودن تا زودتر این پروژه رو اجرا کنن اما با واکنش رهبری، شکست خوردن و حالا وارد مرحله جدید برای منحل کردن دولت هستن در صورتی که موفق بشن ایران به #عراق تبدیل میشه! این حرف رهبری خودش #حماسه ای بود که تا این لحظه کشور رو از جنگ داخلی نجات داده!

همونطور که از اخبار اطلاع دارید حتی کسانی مثل #مطهری و #ظریف صراحتا دارن با روحانی مخالفت میکنن! اما واقعا چرا؟ در حال حاضر تنها هدف اونا #منحل کردن دولت خودشونه شاید شما فکر کنید بله خیلی خوب میشه اگه دولتی به این مزخرفی هرچه سریع تر #استیضاح و منحل بشه اما آیا به این فکر کردید که درصورت ایجاد این #خلاء_سیاسی چه چیزی برای کشور اتفاق خواهد افتاد؟!

در حال حاضر یکی از بدترین اتفاقاتی که میتونه بیوفته منحل شدن دولت/مجلس هست! چرا که کشور به خلاء #سیاسی دچار میشه. در اینصورت باید #انتخابات زود هنگام برای دولت و مجلس برگزار بشه که فرصتی رو پدید میاره تا فاجعه سال 88 تکرار بشه -سال 88 کشور 7 ماه تمام در #التهاب وحشتناک به سر میبرد تصور کنید همین آشوب های اخیر بخواد 7 ماه ادامه پیدا کنه، چی به سر #مملکت میاد؟-

همینطور اگه انتخابات زودهنگام بهم بریزه احزاب مختلف برای به #قدرت رسیدن و تشکیل دولت جدید تلاش میکنن. دقیقا داخل عراق #احزاب مختلف یک #جنگ_داخلی تمام عیار رو پیش میبرن در حال حاضر به هیچ وجه نباید اجازه داد اتفاقی که برای #عراق افتاد برای ایران تکرار بشه رهبری حتی از محبوبیت و آبروی خودش مایه گذاشته تا انسجام درونی دچار فروپاشی نشه.

به اطلاعات آبکی و #سانسور شده که رسانه های #ضد_انقلاب یا #صدا_و_سیما تحویل میدن دل خوش نکنید اوضاع عراق وحشتناکه! #اعتراض نیست بلکه واقعا یک #جنگ داخلیه کلیپ هاشو اگه دیده باشید احزاب مختلف برای به قدرت رسیدن دست به هر کاری میزنن حدود 50 نفر از ماموران #امنیتی عراق که درحال دفاع از #کنسولگری_ایران بودن زخمی شدن و این بجز سایر درگیری هاییه که داخل عراق همین الان درحال وقوعه و مثل آب خوردن آدم میکشن. #فتنه98


دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...