ویژه کنید
عکس و تصویر ۳ اشتباهی که در هنگام برنامه نویسی متوجه آن نیستید! www.raincolor.ir شاید گاهی اوقات باورهایی ...۳ اشتباهی که در هنگام برنامه نویسی متوجه آن نیستید!

www.raincolor.ir

شاید گاهی اوقات باورهایی رو در ضمیر ناخودآگاهتون پرورش بدید که در آینده شما رو در ادامه مسیر دلسرد کنه و شاید اصلن نتونید به هدف هاتون در زمینه برنامه نویسی برسید ، در این مقاله قصد دارم چند باور اشتباه رو که شاید ، متوجه این باورهای اشتباه نشده باشید صحبت کنم .

۱- مشکلات برنامه نویسی فقط برای من زیاد پیش میاد

www.raincolor.ir

شاید در هنگام انجام یک پروژه با باگ های مختلفی رو به رو شده باشید و فکر کنید این باگ ها فقط برای شما پیش میاد و شاید هیچ برنامه نویسی این مشکلات رو نداشته باشه . این باور اشتباهی است چرا که اگر کسی در زمینه برنامه نویسی یا هر مهارتی موفق شده.

قطعا یک سری چالش ها و مشکلات رو حل کرده و بدون شک بدون مشکل کسی حرفه ای نشده .


www.raincolor.ir

ما باید توانایی حل مشکلات رو در خودمون پرورش بدیم ، و این مورد در برنامه نویسی باگ هست و به جای اینکه بگیم این باگ ها فقط برای من پیش میاد به دنبال راه کار حل مشکلات باشیم.

نکته جالب اینکه بهترین برنامه نویسان در در مورد حل مشکلات مهارت بالایی دارند .

۲ – عجله در یادگیری فریم ورک

www.raincolor.ir

خیلی از افراد رو میشناسم که عجله دارن با فریم ورک ها کار کنن در صورتی که اگر هدف شما توسعه مهارتتون هست قبل از اینکه به سمت فریم ورک ها برید پایتونو قوی کنید قاعده فریم ورک ها توسعه سریع هست  ، در صورتی که ما اگر قصد ورود به یادگیری یک فریم ورک رو داشته باشیم. باید به زبان اصلی فریم ورک تقریبا  مسلط شوم و انوقت هست که  میتونیم ادعا کنیم حرفه ای شدیم در یک یا چند زبان برنامه نویسی.

پس اصلن عجله نکنید و با یک برنامه ریزی منظم میتونید با درک عمیق فریم ورکی رو شروع به یادگیریش کنید که در این صورت سرعت یادگیری شما به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

۳ – کامل گرایی
www.raincolor.ir
جمله زیر براتون آشنا نیست ؟

یا کاری را انجام نمیدهم یا اگر قصد کردم آن را انجام دهم به بهترین نحو ممکن آن را انجام می دهم.

اما میخوام بطورمختصر این مسئله خیلی مهم رو شرح بدم !!!
کامل گرایی یعنی ما برای انجام یک کار، استانداردهایی را برای خودمان، تیم مان، خانواده مان، شرکتمان و… تعیین کنیم که دستیابی به آن استاندارها و یا رعایت آنها بسیار هزینه بردار، زمانبر و یا آزاردهنده است.


راه کار www.raincolor.ir

قوی ترین ابزار سوال کردن از خود است ،  اگر از خودت سوال بپرسی قطعا پاسخ مناسبی رو بهش میرسی و با کمک  تحقیق و برسی میتونی مشکلت رو حل کنی .

امیدوارم این مقاله هم برای شما دوست خوبم مفید واقع شده باشه ، منتظر مطالب دیگه ما هم باش.
#بخون

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...