ویژه کنید
عکس و تصویر 👖 راهنمای انتخاب سایز شلوار زنانه وقتی به خرید اینترنتی لباس فکر می‌کنید، آشنایی با ...

👖 راهنمای انتخاب سایز شلوار زنانه

وقتی به خرید اینترنتی لباس فکر می‌کنید، آشنایی با سایزها و دانستن قواعد انتخاب بهترین سایز برای اندام خودتان از هر چیز مهم‌تر است. در زیر می‌توانید یک راهنمای کامل برای سایز شلوار زنانه از جین تا پارچه‌ای را بخوانید و خیلی ساده خرید اینترنتی شلوار را تجربه کنید.

چگونه سایز شلوار خود را بدانیم؟
برای خرید شلوار جین، پارچه‌ای، کتان یا هر مدل شلوار دیگری، اولین نکته این است که سایز خودتان را بدانید. خیلی از ما تنها با پرو کردن سایزهای مختلف شلوار ، بهترین را انتخاب می‌کنیم، اما راه درست این است که سایز شلوار خودتان را از پیش بدانید و بهترین سایز را به ویژه در خرید اینترنتی انتخاب کنید.

نکته: هرگز به سایزهای نوشته شده پشت شلوار اعتماد نکنید! سایز 36 در یک شلوار ممکن است با سایز 34 یا 38 در شلوارهای دیگر برابر باشد. پس همیشه سراغ راهنمای سایز بروید.

برای انتخب سایز شلوار لازم است اندازه‌های آن را داشته باشید. (ورق بزنید ...)

اندازه‌گیری درز داخلی شلوار (قد داخل شلوار) را فراموش نکنید
سایز شلوار مردانه بیشتر از سایز شلوار خانم‌ها به قد داخلی آن وابسته است، با این حال دانستن اندازه داخل شلوار، برای خرید اینترنتی یک کمک بزرگ محسوب می‌شود.
برای به دست آوردن این اندازه کافی است از وسط پا تا مچ را اندازه بگیرید.
راه آسان‌تر این است یک شلوار را روی زمین صاف پهن کنید و بعد درز داخلی آن را خیلی ساده اندازه بگیرید.
پس به جای آنکه این بار به کلماتی مانند کوتاه، متوسط یا بلند در توضیحات هر کالا نگاه کنید دنبال اندازه درز داخلی یا قد داخل شلوار در سایز موردنظرتان باشید! کلماتی مثل بلند یا کوتاه در شلوار نسبت به قد مدل‌ها نوشته می‌شوند و ممکن است برای قد شما ظاهر دیگری داشته باشند.

نکته: اگر می‌خواهید یک شلوار پارچه‌ای یا هر شلوار دیگری را با کفش پاشنه بلند بپوشید این اندازه را حدود 1.5 تا 3 سانتی متر بلندتر درنظر بگیرید.

محصولات جدید در 👇 👇 👇
https://t.me/marketnex
https://instagram.com/marketnex

ادامه دارد....
.
.
.
. #شلوار #خراسان #پلیور #مشهد #شلوارلی #شلوار_لی #لی #استایلیش #ترک #جین #شلوار_جین #مزون #سایز #انتخاب_سایز #راهنمای_انتخاب #نایک #دختر #موفقیت #مردانه #هدیه #مرد #گرمکن #فشن #زن #شلوار_زنانه #اسلش #شلوار_دخترانه

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...