ویژه کنید
عکس و تصویر 🌷 🌷 🌷 بر اساس نشانه های صور فلکی چگونه دوستی هستید؟😍 فروردین: حمل جسور، ...

🌷 🌷 🌷
بر اساس نشانه های صور فلکی چگونه دوستی هستید؟😍

فروردین: حمل
جسور، قوی و تیزهوش. شما در میان دوستانتان بیشتر نقش یک برنامه ریز را دارید. در صحنه های اجتماعی بر همه چیز تسلط دارید. همیشه این شما هستید که رستوران، مکان پیک نیک یا سفر بعدی را تعیین می کنید.

اردیبهشت: ثور
شما مثل یک سنگ استوار، قابل اعتماد و وفادار هستید. همه می دانند که برای گفتن یک راز یا هنگام نیاز به کمک می توانند روی شما حساب کنند. متولدین این ماه افرادی سازمان یافته هستند و می توانند همراه و همسفر خوبی باشند. در این دنیای آشفته طبیعت آرام شما باعث می شود اطرافیان جذب تان شوند.

خرداد: جوزا
سیاره حاکم بر برج جوزا عطارد (سیاره ارتباطات) است. شما توانایی برقراری ارتباط با هر فردی را دارید و قادر هستید دوستان متفاوتی داشته باشید که هیچ شباهتی به هم ندارند. همیشه در دسترس هستید و دوستانتان برای گذراندن لحظات خوبشان به دنبال شما می گردند. خیلی زود بدخلق می شوید و هنگام دست پاچگی از کوره در می روید.

تیر: سرطان
قلب بسیاربسیار مهربانی دارید و این را همه اطرافیانتان می دانند. از کسانی که شکست خورده اند حمایت می کنید. خودتان خاص هستید و همیشه دوست دارید با کسانی که با دیگران متفاوت هستند دوست شوید.
شما هیچ کادوی تعطیلات و روز تولد را از قلم نمی اندازید. شما شنونده فوق العاده خوبی هستید و خیلی خوب می توانید دیگران را درک کنید.

مرداد: اسد
طبیعت مهربان، خوش بین و گرم شما که با خورشید حکمرانی می شود شما را به فردی پویا و پر انرژی تبدیل کرده است. شما بهترین نگرش ها را دارید و دوستانتان زمانی که می خواهند خوش بگذرانند ابتدا به سراغ شما می آیند.

شهریور: سنبله
انسانی آرام هستید و شرایط را می پذیرید.
دوست دارید هر جایی بروید و هر کاری را انجام دهید زیرا معتقدید زندگی خیلی کوتاه است. تحمل دوستانی که نیاز به ترحم داشته باشند را ندارید. مغرورید وبیشتر جذب عشق های خیلی سخت می شوید. بنابراین باید سعی کنید توصیه هایی که به دوستانتان می دهید عملی باشد.

مهر: میزان
فوق العادع خوش قلبید .بسیار کنجکاو هستید و دوست دارید درباره خیلی چیزها اطلاعات بدست بیاورید. یکی از ویژگی های بدی که دارید غیبت است . در آخر باید بگویم دوستانتان بهترین ها هستند و سعی کنید هرگز پشت سر آن ها غیبت نکنید.

آبان: عقرب
فداکار و قابل اعتماد هستید. به راحتی با دوستانتان صمیمی نمی شوید. درست است که انسان معتمدی هستید اما سخت اعتماد می کنید و دوستانتان را از میان یک گروه گلچین می کنید. دوستان تان شما را به عنوان درمانشناس خود می شناسند.

آذر: قوس
شما فردی بسیار ماجراجو و کاوشگر هستید و دوستانتان

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...