ویژه کنید
عکس و تصویر ما دهه چهل پنجاهی ها از نسلی متفاوت هستیم، نسلی که دیگر تکرار نمی شود...🍂 ...

ما دهه چهل پنجاهی ها از نسلی متفاوت هستیم،
نسلی که دیگر تکرار نمی شود...🍂
ما، هم بوی خزینه و آب انبار حمام های عمومی یادمان است و هم، نشستن و لذت بردن در جکوزی و ماساژ با آب گرم. ما همان هایی هستیم که با ژیان دایی جان می رفتیم سیزده بدر و چند سال بعد توی خیابانان های شهر، با دهانی باز ، ماشین های بوگاتی و مازراتی را شمرده ایم!
ما همان هایی هستیم که از بازی هفت سنگ و کوبیدن کف دست روی عکس آدامس فوتبالی گذشتیم و به بازی پوکمنگو رسیدیم...🍂
ما نسلی هستیم که از جاهل های فیلمهای مسعود کیمیایی تا تیپ هائی مثل گلزار را در سینما پاییده ایم و از نعره های لوتی های توی فیلم فارسی تا صدای عشوه های پسران دخترنمای این سالهای سینمای ایران را هم شنیده ایم!😳
ما نسل عجیبی هستیم که دیروز با سکه دوزاری، ارتباط تلفنی برقرار می کردیم و امروز با موبایلمون، پول جابجا می کنیم...🍂
ما استثنائیم...
نسل قبل از ما این چنین نبود و نسل بعد از ما هم این چنین نخواهد بود...
ما ساعتی که با اثر گاز دندان روی مچ دست و کشیدن عقربه هایش با خودکار بیک ایجاد می شد را تجربه کرده ایم تا آیواچ و ساعت سامسونگ را...🍂
ما راهی طولانی را یک شبه رفته ایم!
نسل قبل از ما رفتند و این همه اتفاقات عجیب و غریب دنیای مدرن را ندیدند و نسل بعد از ما هم می آیند، در حالی که به علت استفاده از رایانه در کلاس هایشان، هیچ حسی نسبت به بوی دفترهای کاهی و نو در اول مهر ندارند! ما نسل خوبی بودیم!
قدر ما را بدانید که در جهان چنین نسلی که هم جواد یساری را درک کرده باشد و هم جاستین بیبر را ، دیگر نخواهد آمد! ما تابستان های مان به میوه چینی از باغ های مردم و توت خوردن در کوچه ها گذشت و ناگهان توی چند تابستان بعد با تورهای تایلند و آنتالیا مواجه شدیم..!

🍂 آهای آیندگان، قدر نسل ما را بدانید...😘

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...