ویژه کنید
عکس و تصویر چاپ سیلک‌ اسکرین یا « چاپ سیلک » همانند روش های چاپ افست و چاپ ...

چاپ سیلک‌ اسکرین یا « چاپ سیلک » همانند روش های چاپ افست و چاپ ریسو و چاپ تامپو ، دیجیتال و… روشی برای چاپ تصویر است که در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز جهت انتقال و تثبیت تصویر یا به اصطلاح چاپ ، استفاده می‌شود .

در سینا طرح به جهت ارائه خدماتی مثل چاپ روی لیوان یا فروش و تولید هدایای تبلیغاتی مثل سررسید و تقویم و جلد مدارک و …. از سیستم چاپ سیلک استفاده میشود . شما میتوانید توضیحات بیشتری در خصوص اینکه چه محصولاتی در سیناطرح با چاپ به روش سیلک تهیه شده اند را در وب سایت چاپ آنلاین پرینت سیناطرح مشاهده کنید .

توجه : همچنین شما به عنوان صاحب یک محصول ، برند یا کسب و کار اگر محصولی دارید که نباز به انچام چاپ در قسمتی از محصولات خود دارید ، بدلیل امکان انجام این نوع چاپ بر تقریبا تمامی سطوح وامکان استفاده از طیف وسیعی از رنگ ها با جنس های مختلف و امکان چاپ در تیراژ های پایین تا بسیار بالا ، به شما چاپ سیلک را پیشنهاد میکنیم . البته شما میتوانید به کمک روش های چاپ تامپو ، حکاکی با لیزر و چاپ سیلک این کار راه انجام دهید ، اما ما در سیناطرح در انتخاب روش چاپ به شما کمک کرده و بهترین روش را به شما پیشنهاد میکنیم .
https://www.sinatarh.com/%da%86%d8%a7%d9%be-%d8...

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...