ویژه کنید
عکس و تصویر خدمات درمانی خادمیاران سلامت آستان قدس رضوی به مردم عزادار حسینی کرمانشاه / مداوای بیش ...

خدمات درمانی خادمیاران سلامت آستان قدس رضوی به مردم عزادار حسینی کرمانشاه / مداوای بیش از 3000 نفر از محرومین

مسئول کانون سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان کرمانشاه گفت: خادمیاران کانون تخصصی سلامت آستان قدس در دهه اول محرم در محل امامزاده ابراهیم(ع) به مدت ۴ روز به عزاداران حسینی خدمت درمانی ارائه می‌کنند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در کرمانشاه، دکتر علی محمدی ضمن اشاره به فعالیت خادمیاران سلامت در ایام محرم گفت: به مناسبت ایام عزادری شهادت اباعبدالله الحسین(ع) خادمیاران کانون سلامت اعم از عرصه های خدمتی پزشک، پرستار، کمک پرستار و... به مدت ۴ روز در امامزاده ابراهیم(ع) کرمانشاه به عموم مردم و عزاداران خدمت رسانی می کنند.
وی افزود: علاوه بر ویزیت، داروی رایگان هم برای مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده و طبق برنامه ریزی از پیش اعلام شده خادمیاران در روزهای ۱، ۳، ۵ و ۷ مُحرم به ارائه خدمت درمانی می پردازند.
 محمدی ادامه داد: خادمیاران کانون سلامت رضوی آمادگی دارند به بیماران ناتوان در منازل خدمات پرستاری ارائه کنند.
وی در پایان گفت: در راستای شناسایی افراد مستعد از شبکه شناسایی محله ای و مناطق هشت گانه استفاده شده و هر منطقه می‌تواند تا سقف ۱۰ نفر را ظرف چند روز به کانون سلامت معرفی نماید.
شایان ذکر است تاکنون بیش از 3000 نفر از مردم محروم این استان در قالب طرح «دست‌های مهربانی» توسط خادمیاران سلامت آستان قدس مداوا شدند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...