ویژه کنید
عکس و تصویر دیدار و عیادت از 32 خانواده شهید دوران دفاع مقدس در طرح «هشت قدم تا ...

دیدار و عیادت از 32 خانواده شهید دوران دفاع مقدس در طرح «هشت قدم تا بهشت»

خادمیاران کانون خانواده شهدا آستان قدس در استان سیستان و بلوچستان از 32 خانواده شهید دوران دفاع مقدس در طرح «هشت قدم تا بهشت» دیدار و عیادت کردند.

به گزارش خبرنگار آستان نیوز در زاهدان مسئول کانون خادمیاران خانواده شهدا دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان گفت: این طرح از میلاد آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام شروع شده که در این طرح از 24 خانواده شهید دوران دفاع مقدس در شهرستان زاهدان و هشت خانواده در شهرستان های دیگر استان سیستان وبلوچستان دیدار صورت گرفته است.
لازم به ذکر است خادمان رضوی به نیابت امام رضا علیه السلام در هر ماه هشت دیدار در منازل خانواده های شهدا با برگزاری دعا، دعوت از همسایه ها و اقوام انجام و مشکلات آنها تا حد امکان رفع یا به مسئولین مربوطه انعکاس داده می شود.
یاری در ادامه افزود: این کانون از بهمن ماه 1397 تشکیل و با 15 خادمیار شروع به فعالیت کرده است که در دیدارها با خانواده های معظم شهدا  که امکان گفتگو تلویزیونی، رادیویی داشته باشند شناسایی و برای ضبط برنامه و نوشتن کتاب و روایت گری برای دانش آموزان، به دوستان نویسنده و برنامه ساز معرفی می شوند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...