ویژه کنید
عکس و تصویر شگفتی در آیه وارثین #بسم_الله_الرحمن_الرحیم . اخیراً در آیات #قرآن کریم به این برخوردم که ...

شگفتی در آیه وارثین
#بسم_الله_الرحمن_الرحیم
.
اخیراً در آیات #قرآن کریم به این برخوردم که اگه آیات قرآن رو به ترتیب چیدمان سوره‌ها از آخر قرآن شمارش کنیم، به #شگفتیها و #عجایب حتی بیشتری از شمارش آیات بر اساس چیدمان #معمولی می‌رسیم.
.
برای مثال، طبق چیدمان معمولی قرآن، آیه مشهور وارثین:
.
وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ
ﻭ ﻣﺎ ﺑﺮ ﺁﻥ ﻫﺴﺘﻴﻢ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻣﺴﺘﻀﻌﻔﺎﻥ ﺭﻭﻯ ﺯﻣﻴﻦ ﻧﻌﻤﺖ ﺩﻫﻴﻢ ﻭ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﭘﻴﺸﻮﺍﻳﺎﻥ ﺳﺎﺯﻳﻢ ﻭ ﻭﺍﺭﺛﺎﻥ ﮔﺮﺩﺍﻧﻴﻢ.(قصص ۵)
.
این آیه از ابتدای سوره #توبه در عدد ۲۰۲۲ قرار می‌گیره، اما اگه طبق چیدمان از آخر قرآن بشمریم، این آیه از ابتدای سوره #ذاریات، آیه ۱۴۰۰ است! و شما می‌دونید که آخر سال ۱۴۰۰ شمسی به ۲۰۲۲ میلادی می‌رسیم.
.
اما #شگفتی بزرگتر اینجاست که اول و آخر سال ۱۴۰۰ هم با مناسبت روز جهانی #مستضعفین که برابر نیمه شعبان، یعنی سالروز ولادت آقا امام زمانه، شروع میشه و خاتمه پیدا می‌کنه.
.
.
ان شاء الله به حق آقا امیرالمؤمنین آرزو می‌کنیم خداوند متعال هر چه زودتر #ظهور مولا و سرور ما آقا صاحب‌الزمان ارواحنافداه رو برسونه و با فروپاشی استکبار، مستضعفین و #مظلومان عالم رو وارثان در زمین قرار بده. ان شاء الله.
.
.
پ.ن: این مطلب به معنی تعیین وقت برای ظهور نیست، بلکه بیان نشانه‌های یافت شده در قرآن کریم است. در مورد سالهای ۹۶ و ۹۷ هم چیزهایی هست که فعلا از بیان اونها معذورم. ان شاء الله زمانش که برسه خواهم گفت، همینطور در مورد چرایی وقوع #فتنه_اکبر ان شاء الله در پستهای بعدی با دلایل محکم قرآنی خدمت خواهم رسید.

التماس دعا 🌷🌹🌷🌺

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...