ویژه کنید
عکس و تصویر لزوم برخورد حکومت اسلامی با گناهانی که در ملأ عام و انظار عمومی انجام می‌شوند ...

لزوم برخورد حکومت اسلامی با گناهانی که در ملأ عام و انظار عمومی انجام می‌شوند

یکی از تکالیف بیّن حکومت اسلامی جلوگیری از ارتکاب گناهان و مفاسد در ملأعام و انظار عمومی است، مخصوصاً در مورد مفاسدی که مفسد (فاسد کننده) هم هستند وگرنه حکومت، اسلامی نخواهد بود. متأسفانه برخی از دولت‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط در نظام اسلامی! در رابطه باحجاب کاملاً سکولار و بی تفاوت برخورد کرده‌اند.

رهبر معظم انقلاب درباره اینکه برخورد حکومت با مفاسد علنی یک تکلیف شرعی است بیان می‌دارند: «نظام اسلامی با فردی که در خانه خود و در مقابل نامحرم حجاب ندارد، کاری ندارد، اما کاری که در خیابان و در ملأ عام انجام می‌شود درواقع کار و تعلیم عمومی است و برای نظام برآمده از اسلام، تکلیف ایجاد می‌کند.»

در ادامه افزودند: «کار حرام، بزرگ و کوچک ندارد و آنچه حرام شرعی است، نباید به‌صورت آشکار انجام شود، زیرا شارع اسلامی بر حکومت تکلیف کرده تا مانع انجام حرام علنی شود.»

ایشان با ردّ ادعای برخی از افراد مبنی بر اینکه باید اجازه داد مردم خودشان حجاب را انتخاب کنند، فرمودند: «این حرف را درباره همه گناهان اجتماعی می‌توان گفت؛ مثل آنکه بگویند فروش مشروبات الکلی آزاد شود و هرکس خواست بخورد یا نخورد؛ آیا این حرف درست است؟!»[1]

[1]. پنج‌شنبه 17 اسفند 1396 در دیدار با مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام به مناسبت تولد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها

#برخورد_با_بی_حجابی
#دختران_خیابان_انقلاب
#فساد_آشکار
#گشت_ارشاد
#گناه_علنی
#مسیح علی_نژاد

لینک کوتاه مطلب: http://nidamat.com/JYgcd

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...