ویژه کنید
عکس و تصویر واکنش‌ها به گاندو؛ مخاطبان «فارس من»: قسمت‌های بعدی هم ساخته شود گاندو حسابی سر و ...

واکنش‌ها به گاندو؛ مخاطبان «فارس من»: قسمت‌های بعدی هم ساخته شود

گاندو حسابی سر و صدا کرد؛ آنقدر که اصطلاحاً «خیابان‌خلوت‌کن» شده بود! گزارش مرکز تحقیقات رسانه ملی را هم بخواهیم حساب کنیم، فیلم توانسته با جذب بیشتر از 44درصد از مخاطبان، عنوان پُربیننده‌ترین سریالِ سیما را از آن خود کند. گاندو البته به مذاق بعضی‌ها هم خوش نیامد؛ در رأس منتقدین سریال می‌توان به روحانی و شخصیت‌های مختلف دولتش اشاره کرد. از مشاور نام‌آشنای آقای رئیس‌جمهور گرفته که کلاً بی‌خیال کار و زندگی نشسته بود پای سیستم و همه‌جانبه تخریب می‌کرد، تا واعظی و ظریف و دیگران. . .

آش آنقدر شور شده که براساس شنیده‌های خبرنگار فارس، دولت تصمیم دارد محدودیت‌های تازه‌ای را علیه رسانه ملی از حیث بودجه و امکانات لحاظ کند. ساده‌اش می‌شود تحریم سیما بخاطر گاندو!

افکار عمومی ولی همه‌جوره پای سریال محبوبشان ایستادند. از شبکه‌های اجتماعی گرفته تا گعده‌های دوستانه و جمع‌های خانوادگی. اخیراً هم گروهی از کاربران با تأسیس یک کمپین در «فارس من» خواستار ساخت فصل‌های آینده گاندو شدند. امضاکنندگان کمپین معتقدند: «حال با توجه به موفقیت فصل اول سریال گاندو و استقبال بی‌نظیر مردم از این سریال شفاف‌ساز، از صداوسیما و تهیه‌کننده‌ی این سریال تقاضا می‌کنیم فصل دوم این سریال را نیز بسازند.» همین سوژه در اینستاگرام فارس من هم حسابی پرطرفدار شد.
 برای پیگیری موضوع به سراغ مجتبی امینی تهیه‌کننده رفتیم. مردی که این روزها بیشتر از همیشه آماج حملات و اتهامات رسانه‌های وابسته به یک جناح خاص است. مجتبی امینی اتفاقاً حسابی پرانرژی است؛ می‌گوید استقبال مردمی را که دیده برای ساخت قسمت‌های بعدی مشتاق‌تر هم شده. وی با اشاره به اینکه زمان پخش «گاندو ۲» به روی کار آمدن دولت جدید ارتباطی ندارد، به خبرنگار ما گفت: «ما استوار، پر قدرت، با توان مضاعف و با توجه به حمایت مردم،‌ انگیزه‌مان برای تولید «گاندو ۲» چندین برابر شده است.»
این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که با وجود سانسورهایی که داشتید، چطور می‌خواهید ادامه این سریال را بسازید، گفت: «مثل همین فصل اول پیش خواهیم رفت. حالا اینکه در پخش چه اتفاقی بیفتد را نمی‌دانم. اما با قدرت پای حرفمان می‌ایستیم و فصل بعدی را تولید می‌کنیم، انشاالله که خداوند کمک‌مان کند تا بتوانیم کاری که تولید می‌کنیم را بدون سانسور پخش کنیم.»

مردم و رسانه‌‌ها منتظرند؛ آقای امینی! موفق باشید.
#بسیج_سایبری

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...