ویژه کنید
عکس و تصویر ادامه قسمت دوم (آخر) گکو: موضوع این‌ آهنگ موردی که من فکر میکنم که خیلی ...

ادامه قسمت دوم (آخر)

گکو: موضوع این‌ آهنگ موردی که من فکر میکنم که خیلی از مردم باهاش ارتباط برقرار میکنن و همینطور حس بین چانیول و سهون چیزی دیگه ای بود که ما واقعا روش تمرکز کردیم.
کگو: آهنگی که چانیول روش کار کرد بعد از تنظیم مجدد واقعا خیلی عالی بود و من حس میکنم که ریتم آهنگ و ضربش طوری که جوون‌ترها واقعا میتونن باهاش ارتباط بگیرن و دوسش دارن و فکر میکنم که موسیقی که اون روش کار میکرد خیلی خوب ساخته شده.
وقتی که بار اول شنیدمش خیلی سوپرایز شدم و حس میکنم کسانی که به موسیقی چانیول گوش میدن به این فکر میکنن که آهنگش تنوع و ریتم عالی داره.
کی لیم: چانیول و سهون هر دو تاثیر خیلی زیادی روی این آلبوم دارن ما سعی کردیم که اون چیزی رو که اونها میخوان انجام بدن رو حمایت کنیم و نقش من این بود که به اونها کمک کنم تا آلبومی رو بسازن که دوست دارن و البته که در پروسه‌ی کار من میخواستم که حتی بهتر عمل کنم در تصحیح متن آهنگ، موسیقی، تنظیم دوباره‌ی آهنگ و ساخت آلبوم میخواستم که بهترین توانمو بزارم و هر چهارتای ما روی این موضوعات همراه هم کار میکردیم و اینکه کار کردن روی این آلبوم خیلی خوب و جالب بود.
در طول ساخت من متوجه شدم که اونها رشد کردن و بالغ شدن چه به عنوان یه موسیقیدان چه به عنوان یه آدم عادی اونها رشد کردن برای همین واقعا میخواستم در این‌آلبوم بهشون کمک کنم. و در این باره ازشون تعریف کنم.
گکو: البته اینم بهتون بگم که اونها واقعا شخصیت های متفاوتی دارن. شخصیتشون واقعا فرق میکنه و هر دوی اونها در نوع خودشون خیلی خاصن من در یه گروه دو نفره برای مدت طولانی که دارم کار میکنم اگه دو آرتیست خییلی بهم شبیه باشن در خیلی از حوضه ها باهم اختلاف نظر پیدا میکنن و من فکر میکنم که این دو نفر واقعا به عنوان یه یونیت دو نفره خیلی خوب کار میکنن.

❓ این آلبوم‌چطور ساخته شد؟

گکو: راستش چانیولی... من از اولین پیامی که چانیول برام فرستاد آلهام گرفتم
*میترکن از خنده*😂 😂 😂

گکو: وقتی برای اولین بار داشتیم درباره آلبوم باهم صحبت میکردیم ما چند تا بیت مختلف برای بعضی از ترکا داشتیم.
*شکم کی لیم صدا میده*
کگو: تو چی خورده بودی؟ㅋㅋㅋㅋ
گکو: داشتم میگفتم ریتم آهنگ What a Life...
گکو: یه سوال دارم تو شکمتو برده بودی داخل مگه نه؟
کی لیم: آره
گکو: اونو نبر داخل وگرنه صدا میده
کی لیم: من فک نکنم مجبود باشیم دربارش حرف بزنیم
گکو: اینجا رو مثل کلیسا بدون
گکو: کجا بودم؟
چانیول: ریتم‌آهنگ ...
گکو: آهان‌ بعد از اینکه چانیول و سهون برام درباره‌ی کارهایی که در اوقات آزادشون انجام میدن گفتن اون زمان بود که من شروع کردم به نوشتن متن آهنگ.
شنیدن و دیدن سبک زندگی اونها بهم الهام خیلی زیادی در نوشتن متن آهنگ داد، من اینو میدونم که حس و حال کلی و ریتم آلبوم what a life خیلی زیاد به اونها میخوره.
اونها مدت زمان خیلی زیادی به عنوان اکسو فعالیت کردن و اینکه هر دوی اونها واقعا انسان های سخت کوشی هستن و همزمان میدونن چطور از زندگیشون لذت ببرن.
کارهای زیادی هست که اونها میخوان توی زندگیشون انجام بدن و من این احساس رو دارم که ما تونستیم با اضافه کردن همه‌ی اینها به آهنگ یه موسیقی خوب بسازیم.
آهنگ های آلبوم واقعا آهنگ هایی هستن که شما میتونید واقعا باهاشون خوش بگذرونید.
آهنگ ها اینطوره که میشه توی پارتی ها و این طور ایونتا ازشون استفاده کرد و این به ما حس خوبی میده که اهنگ‌هایی رو گوش بدیم که روش کارکردیم و واقعا این آهنگا خیلی سرحال کننده‌اند.
امیدوارم ‌که مردم هم از گوش دادن به آهنگا لذت ببرن و در همچین ایونت هایی ازشون استفاده کنن.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...