ویژه کنید
عکس و تصویر ادامه قسمت اول (آخر) ❓ گکو و کی لیم چه احساسی از کارگردان با سچان ...

ادامه قسمت اول (آخر)

❓ گکو و کی لیم چه احساسی از کارگردان با سچان دارن؟

سهون: ما دربار‌ی آلبوم خیلی حرف زدیم.
گکو: پس ما باید درباره ی این حرف بزنیم که از کار کردن با چانیول و سهون چه حسی داشتیم؟
چانیول: من به این موضوع اشاره نکردم از همون اول که من به آهنگ های هیپ هاپ گوش میدادم من همیشه به کارهای گکو هیونگ احترام میذاشتم و دوسشون دارم.
و به خیلی از آهنگ های اون گوش دادم اون یکی از آرتیست های مورد علاقه‌ی منه پس ما اول باهاش ارتباط برقرار کردیم و بهش گفتیم که دوست داریم باهاش همکاری کنیم و وقتی که اون موافقت کرد ما واقعا خوشحال شدیم.
اولش که همو دیدیم حسم بهش مثل یه سلبریتی خیلی بالا بود، اما بعد از اینکه مدتی رو باهم کار کردیم ما خیلی بهم نزدیک شدیم و اون باعث شد که تک تک مراحل تولید خیلی خوش بگذره، من فقط میخواستم بگم که من خیلی ممنونم که بخاطر هیونگ تونستیم خیلی خوش بگذرونیم.
از طرفی منو کی لیم هیونگ همو حتی قبل از دبیوی اکسو میشناختیم، ما از وقتی که خییییییلی تازه شروع کرده بودم همو مشناختیم ما واقعا برای مدت طولانی همو میشناسیم ما به این فکر کردیم که هیونگ نقاط ضعف و قوت ما رو به خوبی میدونه و هیونگ هم همچنین در تمام مدت محل کار رو سر گرم کننده و درخشان میکرد.
ما واقعا خوشحالیم که با کی لیم هیونگ کار کردیم چون اون باعث شد که از کار کردن باهم لذت ببریم و ترک های آلبوم واقعا خیلی زیبا ساخته شدن واقعا خیلی عالی بود.
سهون: منم حس میکنم که جو محل کار واقعا عالی بود.
وقتی که ما داشتیم درباره‌ی اینکه توی آلبوم با چه کسانی همکاری کنیم حرف میزدیم به این فکر کردیم که فقط باید از یک آرتیست برای همکاری دعوت کنیم و ما به سرعت به گکو هیونگ فکر کردیم اما واقعا نگران بودیم که نکنه هیونگ بگه نه برای همین وقتی که اون گفت بله واقعا خوش حال شدیم، این واقعا یه افتخار برای ما بود و واقعا از کیفیت آلبوم خوشحال و راضیم.
من واقعا خوشحالم که آلبوم به این خوبی بیرون میاد~

گکو: اگه ما همش درباره چیزای خوب حرف بزنیم که مصاحبه کسل کننده میشه.
سهون: بیا درباره هیپ هاپ حرف بزنیم~
گکو: خیلی واقعا خوش گذشت و من در تمام لحظات شاد بودم~
کی لیم: اون بهم زنگ زد و گفت که "چانیول و سهون میخوان آلبوم دو نفره منتشر کنن و میخوان که ما در تهیه‌اش کمکشون کنیم" منم سریع گفتم باشه، به نظر جالب میاد، خدافظ😂
گکو: درسته اون خیلی سریع موافقت کرد.
گکو: اولش من فکر کردم که سریع کارو تموم میکنیم چون بخش نوشتن آهنگ آسون بود.
ما فکر میکردیم که بخش تولید آهنگ واقعا آسون باشه اما واقعا هرچقدر بیشتر روش کار میکردیم بیشتر میخواستیم که انجامش بدیم ما ایده‌های خیلی خیلی زیادی رو بررسی کردیم و باهم سوجو میخوردیم و درباره‌ی این حرف میزدیم که توی زندگی عادیمون چکار میکنیم.
از جمله اینکه چه افکاری داریم، نگرانی هامون چیان و چه احساساتی توی زندگیمون داریم و این به ما خیلی زیاد الهام داد و کمک کرد و من درباره‌ی اینکه چطور همه‌ی این چیزا رو از طریق موسیقی نشون بدم خیلی سخت کار کردم‌.
و اینکه کل کار پروسه‌ی ساخت آهنگ خیلی خوش گذشت.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...