ویژه کنید
عکس و تصویر #شکنجه عجیب کودک اوکراینی توسط پدر سنگدلش پسر ۶ ساله‌ای که توسط پدر سنگدلش مانند ...

#شکنجه عجیب کودک اوکراینی توسط پدر سنگدلش
پسر ۶ ساله‌ای که توسط پدر سنگدلش مانند یک سگ به غل و زنجیر کشیده شده بود توسط پلیس آزاد شد. این پسر در حالی که زانو زده بود و با یک زنجیر به یک در بسته شده بود توسط پلیس اوکراین پیدا شد. در یکی از تصاویری که توسط ماموران پلیس تهیه شده است زنجیر را در حالی که به دور کمر این پسر کشیده شد نشان می‌دهد. در عکس دیگر آثار ضرب و جرح بر روی بدن کودک دیده می شود.
بنا به گزارش پلیس محلی اوکراین این پدر سنگدل تایید کرد که پسرش را بخاطر تربیت صحیح این چنین مورد تنبیه قرار داده است. قربانی به همراه پدر ۳۶ ساله و نامادری ۲۷ ساله اش در روستای ایدار میکولاویکا در منطقه لوهانسک زندگی می‌کرد. پلیس پس از آن در محل زندگی کودک حاضر شد که او به دوستانش گفته بود که در خانه مورد اذیت و آزار قرار می‌گیرد.
گفته می‌شود پدر این کودک به دلیل شکنجه پسرش و کودک آزاری دست کم به ۵ سال زندان محکوم خواهد شد. این کودک بلافاصله به بیمارستان منتقل و گفته می‌شود پس از ترخیص از بیمارستان به یک یتیم خانه منتقل خواهد شد. یک سخنگوی پلیس اوکراین گفت که این کودک دیگر نزد خانواده اش بازنخواهد گشت. بنا به گفتگوی این سخنگوی پلیس این پسر توسط پزشکان مورد آزمایش پزشکی قرار گرفته است.
انتشار این تصاویر دردناک با واکنش هایی از سوی کاربران همراه بود. یکی از کاربران با نام کاربری dexy27 در کامنتی نوشت : " من اگر می توانستم ( در توانم بود ) بهترین خانه را برای این کودک مهیا می کردم. من تمام چیزهایی که از کودکی این کودک گرفته شده برای او مهیا می کردم. من این کودک را به بهترین مدرسه می فرستادم."

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...