ویژه کنید
عکس و تصویر 💎 افسرده نمی شود، نمی ترسد، شک نمی کند، مایوس نمی شود، متزلزل و خسته ...

💎 افسرده نمی شود، نمی ترسد، شک نمی کند، مایوس نمی شود، متزلزل و خسته هم نمی گردد شخصی که در جهت قرب خدا عمل می کند.

💎 امام خمینی: اگر این راه را برای خدا می روید، اگر این طریق را برای خدا طی می کنید، افسرده نباشید از این که به شما اعتنا نمی شود؛ خداوند به شما عنایت دارد. کوشش کنید که راه برای خدا باشد، کوشش کنید که چشمتان را از مخلوق، از ما سوای خدا ببندید. توجه تان به این نباشد که اگر خدمتی برای خدا می کنید، دیگران پیش شما بیایند تواضع کنند.
💎 حضرت امام خمینی: اگر قیام برای خدا باشد، پشتوانه خدا باشد، یک طمأنینه ای در نفس پیدا می شود که دیگر شکست توی آن نیست؛ یک حالت نفسانی در انسان پیدا می شود برای اینکه به یک قدرت لایزال متصل شده است.
💎 امام خامنه ای:  پیروزی جزو نعمتهای خداست و امام به پیروزی علاقه مند بود نه این که علاقه مند نبود یا بی رغبت بود اما آنچه او را به سوی آن هدفها پیش ‍ می برد، تکلیف و عمل به وظیفه ی الهی بود؛ برای خدا حرکت کردن بود. چون انگیزه ی او این بود، لذا نمی ترسید؛ شک نمی کرد؛ ماءیوس نمی شد؛ مغرور نمی شد؛ متزلزل و خسته هم نمی شد. اینها خاصیت عمل به تکلیف و عمل برای خداست .

💎 شهید حسین خرازی:اگر کار برای خداست، گفتنش برای چیست.

💎 شهید آوینی: کارتان را برای خدا نکنید، برای خدا کار کنید. تفاوتش فقط همین قدر است که ممکن است حسین در کربلا باشد و من در حال کسب علم برای رضای خدا…!

💎 برای اینکه بتوانیم برای خدا باشیم، باید از داشته ها و تعلقات دنیوی مان بگذریم. و برای ترک تعلقات و رسیدن به رضای الهی باید همیشه دلمان و وجودمان و همه چیزمان با خدا باشد و هر لحظه با یاد او باشیم.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...