ویژه کنید
عکس و تصویر 🔆 یک تابستان دانشجویی مفید! 👩 ‍🎓 اگر دانشجو هستید، احتمالا همه پروژه‌های ترم قبل ...

🔆 یک تابستان دانشجویی مفید!

👩 ‍🎓 اگر دانشجو هستید، احتمالا همه پروژه‌های ترم قبل خود را تحویل داده‌اید و برای یک استراحت تابستانی، راهی خانه شده‌اید؛ اما لحظه‌ها در ایام مغتنم جوانی منتظر شما نمی‌مانند و شاید بهتر است برنامه‌ی مفیدتری را برای تابستان داشته باشید. ما راهکارهایی برای ارتقای این دوره‌ی فراغت شما داریم 👇

📝 برای شغل ‌آینده‌تان رزومه‌سازی کنید
سوابق شما که مجموعه‌ای از عملکردها و مهارت‌های شماست، در انتخاب‌تان برای ادامه تحصیل و شغل موثر است. دوره تابستان فرصت خوبی‌ست که با انتخاب یک مهارت موثر در رشته‌تان، گزینه‌ای را به سابقه خود اضافه کنید. همینطور می توانید در دوره کارورزی و دوره‌های علمی مجازی یا حضوری دانشگاه‌ها و موسسات شرکت کنید.

📚 زمان کتابهای نخوانده است!
کتابها چه علمی و چه مرتبط با علایق آزاد، دنیای انسان را وسیع می کنند و امکان های جدید را به شما نشان می دهند. برای حفظ بیشتر انگیزه می‌توانید قرارهای حضوری یا مجازی با دوستان‌تان را برای بحث روی کتابها بگذارید.

⏰ در شبکه‌های مجازی مدیریت زمان داشته باشید
می توانید با راه اندازی یک وبلاگ، صفحه، سایت و یا وسیله دیگری در شبکه مجازی که با حوزه تحصیلی‌تان و دانش به روز آن مرتبط است، خودتان را به استفاده مفید از تلفن همراه عادت دهید. گوش دادن به کتابهای صوتی و یا خواندن کتابهای الکترونیکی نیز راه‌حل خوبی است.

🏅 کارهای داوطلبانه انجام بدهید
اردوهای جهادی، تدریس در مناطق محروم پایین شهر، فعالیت در سازمانهای مردم نهاد عام المنفعه و فعالیت فرهنگی در پایگاه‌ها و مساجد از جمله کارهایی‌ست که در طول تابستان با فراغ بال بیشتری می‌توان به آنها پرداخت.

🌺 دیدار با اقوام را احیا کنید
خصوصا اگر در شهر دیگری دانشجو هستید و در طول مدت تحصیل بخشی از نزدیکان خود را ندیده اید، مواهب صله رحم را در ذهن خود داشته باشید و مترصد فرصت‌هایی برای تجدید دیدار باشید.

💳 مقداری پول دربیاورید!
شما می توانید یک شغل کوتاه با مدت فشرده برای خود دست و پا کنید و یک ذخیره مالی بسازید. این کار می تواند از طریق مشارکت در یک حیطه پژوهشی و در ارتباط با کارفرمایان مرتبط با رشته شما، یک پروژه عملیاتی در یک نهاد مرتبط، کار آزاد، و یا یک شغل خانگی موقت باشد.

🌱 #مهارتهای_زندگی #تابستان_دانشجویی #اوقات_فراغت

❣ ️ @Khamenei_Reyhaneh

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...