ویژه کنید
عکس و تصویر وحشت مشتری از موش داخل قوطی نوشابه! مرد جوان که برای صرف غذا به یک ...

وحشت مشتری از موش داخل قوطی نوشابه!
مرد جوان که برای صرف غذا به یک رستوران مراجعه کرده بود پس از نوشیدن نوشابه کوکاکولا آنچه را که در مقابل چشمانش و در داخل قوطی نوشابه می دید نمی توانست باور کند.
یک مرد جوان فرانسوی که برای صرف غذا به یک رستوران مراجعه کرده بود بس از نوشیدن نوشابه کوکاکولا آنچه را که در مقابل چشمانش و در داخل قوطی نوشابه می‌دید نمی‌توانست باور کند. " دامین" ۳۴ ساله پس از نوشیدن کامل نوشابه اش ناگهان یک موش مرده را در داخل قوطی پیدا کرد. این اتفاق هنگامی رخ داد که او در تاریخ ۷ مارس در نزدیکی رستوران محل کارش یک پیتزا به همراه یک نوشابه سفارش داده بود.
بنا به گزارش Le Parisien و به گفته دامین او پس از نوشیدن کامل نوشابه در حالی که به وزن قوطی مشکوک شده بود پس از بررسی یک موش مرده را در داخل آن پیدا کرد. او در این باره گفت: " من بلافاصله با کوکا کولا تماس گرفتم و آن‌ها ۱۵ دقیقه تلاش کردند تا به این قضیه فیصله داده و رضایت مرا جلب کنند. "
بنا به ادعای دامین شرکت کوکا کولا به او پیشنهاد داد ۶ باکس کوکا کولا به عنوان غرامت به او بدهد. او سپس نامه‌ای با این مضمون از طرف این شرکت دریافت کرد که وارد شدن یک موش به داخل قوطی نوشابه این شرکت طی فرآیند تولید را غیر ممکن اعلام کرده بود. دامین سپس برای شکایت به پلیس مراجعه کرد که به او اعلام شد که بهتر است در اینترنت به دنبال راه حلی برای مشکل خود باشد. همچنین شرکت کوکا کولا از این مرد جوان درخواست کرد که قوطی به همراه موش داخل آن را برای انجام آزمایشات به این شرکت ارسال کند، اما دامین گفت که این تنها مدرک موجود دال بر وقوع این حادثه است و از دادن آن خودداری کرد.
گفتنی است؛ در حالی که مشخص نیست کشمکش این مرد جوان با کمپانی کوکا کولا به چه نتیجه ای خواهد انجامید او اکنون این قوطی نوشابه به همراه موش داخل آن را در یخچال فریزر خانه اش نگهداری می‌کند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...