ویژه کنید
عکس و تصویر #پاسخ_تست_شخصیت_شناسی_میوه ادامه دوتا کامنت اول همین پست پرتقال:شما فردی صبور و مصمم هستید. کارهایتان را ...

#پاسخ_تست_شخصیت_شناسی_میوه
ادامه دوتا کامنت اول همین پست
پرتقال:شما فردی صبور و مصمم هستید. کارهایتان را آهسته انجام می دهید، اما درعوض تمام جنبه های آن را کامل می کنید و از انجام سخت ترین کارها، کوچک ترین واهمه ای ندارید. شاید کمی خجالتی باشید، اما برای دیگران، مقام یک دوست قابل اعتماد و تکیه گاهی امن را دارید. سلیقه خوبی دارید. دوستان تان را محتاطانه انتخاب می کنید. هنگامی که عاشق شوید، عواطف تمام وجود شما را در بر می گیرد. از جنگ و دعوا گریزانید و به هیچ وجه تن به آن نمی دهید.
 
سیب:شما شخصی افراطی، پرحرف و یکپارچه انگیزه و انرژی هستید و حرف دلتان را کاملا رک می گویید. شاید قدرت سازماندهی تان چندان قوی نباشد، اما می توانید یک گروه را به خوبی رهبری کرده و آنها را در جهتی که مدّنظرتان است هدایت کنید. فردی سریع العمل هستید و از مسافرت کردن لذت می برید. بشدت عاشق زندگی هستید و از این لحاظ، هر کسی با شما قابل مقایسه نیست. وقتی همراه با شریک عاطفی تان قرار می گیرید، جذابیت های وجودی تان را به آرامی بیرون می ریزید.
 
آناناس:سریع تصمیم می گیرید و سریع تر از آن عمل می کنید. اگر به نفع تان باشد، براحتی شغل تان را عوض می کنید. در سازماندهی اوضاع براستی یک نابغه اید و می توانید تعداد زیادی کار را همزمان بخوبی انجام دهید. خیلی زود با دیگران دوست نمی شوید، اما اگر فردی را در حلقه رفیقان خود بیاورید، این رفاقت ابدی خواهد بود. اهل روابط رمانتیک نیستید. شریک عاطفی تان به توانایی های شما می بالد، اما از این که به او ابراز محبت نمی کنید ناراحت است.


 
موز:شما انسانی آسان گیر، بامحبت، گرم و دلسوزید. از اعتماد به نفس ضعیف تان رنجی می برید و گاهی اوقات هم خجالتی می شوید. دیگران از لطافت و ظرافت وجود شما خوششان می آید، اما در عین حال مراقب باشید که آماج سوءاستفاده قرار نگیرید. شما از همه چیز شریک عاطفی تان لذت می برید؛ چه جسمی و چه روحی. به همین دلیل، معمولا در رابطه ای که با او دارید، توازن برقرار است.
 
نارگیل:نارگیل دوستان افرادی جدی و متفکرند. اگر شما هم در زمره این افراد هستید، پس احتمالا به بودن در جامعه علاقه دارید و با احتیاط انتخاب می کنید که به عضویت چه گروهی دربیایید. گاهی اوقات لجباز می شوید، اما این به معنای بی پروا بودن شما نیست. تیز و چابک هستید و اصرار دارید در هر جمعی نفر اول باشید، و در این زمینه به محیط حساسیت بیشتری دارید. برای انتخاب شریک زندگی تان به هوش او بیشتر از دوست داشتنی بودنش اهمیت می دهید.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...