ویژه کنید
عکس و تصویر رپورتاژ آگهی امروزه اکثر کاربران با فضای فناوری اطلاعات مخصوصاٌ اینترنت و وب گردی آشنایی ...

رپورتاژ آگهی
امروزه اکثر کاربران با فضای فناوری اطلاعات مخصوصاٌ اینترنت و وب گردی آشنایی کامل دارند. حتما شما هم از آن دسته از افراد هستید که مقالات متعددی را با عنوان رپورتاژ اگهی در سایت های متعدد مشاهده کرده اید.

در عصرنوین استفاده از روش های تبلیغاتی در حوزه تجارت اینترنتی باعث بهبود در کسب و کارهای اینترنتی و بیشتر شدن درآمد آنها داشته است.

اگر از رپورتاژ اگهی رایگان در تبلیغات اینترنتی به درستی استفاده شود مزایای زیادی در کسب و کار شما دارد. در این مقاله قصد داریم تا شما را ثبت رپورتاژ آگهی ارزان در سایت بست فارسی آشنا کنیم.

رپورتاژ آگهی چیست؟

برای داشتن فهم درست از مفهوم رپورتاژ آگهی در کسب و کار اینترنتی باید نخست با این واژه آشنا شویم. رپورتاژ آگهی (به لاتین Advertorial می باشد که ترکیبی از دو واژۀ Advertisment و Editorial است) به صورتی از آگهی می گوییم که به صورت یک گزارش به مخاطبان عرضه می گردد، بدین معنا که مخاطبِ رسانه، جنبه تبلیغاتی این گزارش را کنار گذاشته و تصورش این است که با یک گزارش کاملاً بی طرف روبرو است، و در نهایت همین بی طرف بودن لحنِ گزارش باعث اطمینان کردن مخاطبان می شود.

رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری در واقع یک متن خبری به صورت مقاله، مصاحبه، گزارش، تصویر، ویدیو و اینفوگرافی از طرف کسب و کار شما بوده که در وب سایت های دیگر انتشار می یابد. با استفاده از رپورتاژ آگهی رایگان شما می توانید اطلاعاتی درباره ی کسب و کار دیجیتال خود، همچون داستان برند، محصولات و یا حتی سبد خریدتان را در اختیار افراد علاقه مند در سراسر دنیا بگذارید.

اولین اصل یک رپورتاژ آگهی رایگان را می توان تلاشی سازمان یافته ای برای تقویت مزایای استفاده از یک محصول یا خدمات در ذهن مخاطب دانست.

در وب سایت ها معمولاً رپورتاژ اگهی به صورت یک مقاله کاملاً بی طرف یا یک داستان است. در تلویزیون، این نوع تبلیغات را می توان به صورت یک آگهی برای معرفی محصولات به بینندگان نمایش داد. معمولاً در برخی برنامه های رادیویی هم این نوع آگهی تبلیغاتی را می توان در میان گفتگو مجریان برنامه با مهمان ها متوجه شد.

نمونه رپورتاژ آگهی در برنامه عصر جدید (شرکت به پرداخت ملت)

همانگونه که در اول مقاله اشاره شد، رپورتاژ آگهی اینترنتی، در اصل شباهت زیادی به نسخه چاپی خواهد داشت. در این روش تبلیغاتی اکثراً اشخاص حقیقی و حقوقی به منظور برندسازی یا معرفی محصولات کسب و کار خود، یک گزارش یا یک مقاله آموزشی را تهیه می کنند.

در مرحله بعدی این گزارش یا مقاله جهت انتشار به خبرگزاری ها، وب سایت های معتبر در حوزه کاری مرتبط یا وب سایت های پربازدید ارائه خواهد شد. بعد از آن وب سایت های برای منتشر کردن رپورتاژ آگهی مبلغی مشخصی را دریافت کرده و آن مقاله را منتشر میکنندکه باید توجه داشته باشید که در بست فارسی رپورتاژ آگهی رایگان منتشر خواهد شد.
انواع رپورتاژ آگهی کدام است؟

بیشتر افراد تصور می کنند که، رپورتاژ آگهی علاوه بر قالب های متنی و گزارش های خبری در قالب های دیگری نیز منتشر می شود. پس در قدم اول باید بدانیم هر رپورتاژ آگهی رایگان را در چه زمانی و در کجا استفاده کنیم.
به جز قالب رپورتاژ آگهی رایگان، ویسرت ویلیام رپورتاژ آگهی را به سه دسته زیر تقسیم نموده است:

1-رپورتاژ آگهی تصویری

محتوای این نوع رپورتاژ آگهی رایگان درون یک عکس قرار می گیرد و بیشتر برای تبلیغات از آن استفاده می شود. شرکت هایی که می خواهند محصولاتش را به نمایش بگذارند یا برای آن تبلیغ کنند از رپورتاژ آگهی تصویری استفاده می کنند. در این نوع رپورتاژ آگهی رایگان باید نگاه مخاطب را جلب کرد.

2-رپورتاژ آگهی دفاعیه

شرکت های برند و معروف، بیشتر اوقات در معرض بحران های رسانه ای هستند که باید آن ها کم کرده یا حداقل به نفع خود تمام کنند. با استفاده از ابزار رپورتاژ آگهی دفاعیه شرکت ها این کار را انجام می دهند.

3-رپورتاژ ژورنالیستی

این نوع رپورتاژ آگهی برعکس رپورتاژ دفاعیه می باشد، شرکت ها نظر رسانه ها را به سوی خود جلب می کنند. هدف اصلی آن ها از این کار نوشتن متنی در مورد شرکتشان است. این نوع خبرها که توسط ژورنالیست ها در رپورتاژ آگهی انتشار می یابد دارای ارزش بالایی است.
https://bestfarsi.ir/reportage

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...