ویژه کنید
عکس و تصویر ‍‍⭕️ جزئیاتی از ضرب و شتم پدر شهید مدافع حرم افغانستانی 🔸خانواده شهید سادات به ...

‍‍⭕️ جزئیاتی از ضرب و شتم پدر شهید مدافع حرم افغانستانی

🔸خانواده شهید سادات به تازگی به محله جدیدی نقل مکان کرده بودند.
یکی از همسایگان به خاطر برخی رویکردهای نژادپرستانه ای که بعضا در یزد نسبت به افغانستانی ها وجود دارد به سراغ این خانواده رفته و با برخوردی تحقیرآمیز به پدر شهید می گوید که شما افغانی هستید و محله ما جای افغانی ها نیست، باید محله را ترک کنید.

🔸دفعه بعد همان همسایه باز به درب خانه شهید می رود؛ البته این بار با پنجه بوکس؛ بعد از یک درگیری لفظی، با پدر شهید گلاویز شده و با پنجه بوکس به سر او میزند و پدر شهید بیهوش میشود؛ با سر و صدای پدر، مادر شهید هم به دم در می آید که او هم مورد ضرب و شتم ضارب قرار می گیرد، سایر اهالی خانه هم که داخل خانه بوده اند از راه می رسند و ضارب سه نفر دیگر از جمله خواهر شهید را هم مورد حمله قرار می دهد.

🔸بعد از این ماجرا ضارب با پررویی تمام از خانواده شهید شکایت میکند که این خانواده هم متعاقبا از او شکایت می کنند. ضارب توسط پلیس دستگیر می شود اما چند ساعت بعد به واسطه دو نفر از اقوامش که در اداره پلیس مسئولیت داشته اند از بازداشتگاه آزاد می شود و متواری می گردد.

🔸متاسفانه از این ماجرا ۳۵ روز می گذرد و هنوز فرد ضارب متواریست. شاید بپرسید چرا این ماجرا بعد از این همه وقت در رسانه ها مطرح شده است؛ جدای از بحث نزدیکی اتفاق به ایام تعطیلات عید و عملکرد ضعیف رسانه ها، علت اصلی مطرح نشدن ماجرا باز هم بهانه های امنیتی و تلاش برای حل ماجرا در سکوت رسانه ای عنوان شده است، که البته همین بهانه و سکوت رسانه ها باعث شده علیرغم این که طبق برخی اخبار ضارب هنوز از یزد خارج نشده، پیگیری جدی برای دستگیری او صورت نگیرد.

🔺پ ن۱: خوشبختانه دو نفری که به آزادی ضارب کمک کرده اند از خدمت تعلیق شده اند اما این شاید حداقل مجازات در قبال فراری دادن این مجرم باشد.

🔺پ ن۲:پدر شهید در بیمارستان شهید رهنمون بستری است و در کما به سر می برد؛ حال او نیز به شدت وخیم است؛ برای شفایش دعا کنید... /علی‌اصغر مرتضایی راد

✅ کانال مصاف
@Masaf

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...