ویژه کنید
عکس و تصویر 🐶 🎞 فال نوستراداموس 🎞 🐶 📆 تاریخ :دوشنبه ٢٩ بهمن 1397 🔮 پیش گویی ...

🐶 🎞 فال نوستراداموس 🎞 🐶

📆 تاریخ :دوشنبه ٢٩ بهمن 1397

🔮 پیش گویی های امروز نوستراداموس

🎒 َروردین :🍑 طرحهای جدیدی را در سر مژ پرورانید. پیشنهادهای جالب توجهی نیز به شما می شود. باید همه جوانب آنها را خوب بسنجید تا دچار ضرر و زیان نشوید و سرمایه تان نسوزد.

🎒 ُردیبهشت :🍑 فرد و متعادل و متکی به نفس و خردمندی هستید که هرچه را آرزو کنید با تمرکز قوای خود به طرف آن حرکت می کنید و به آن می رسید. دیگران نیز به شما اتکا می کنند و از شم کمک می گیرند.

🎒 ُرداد :🍑 بخت و اقبال به شما روی می آورد. با اشخاص مهمی ملاقات خواهید داشت. مسافرت دلچسپی در پیش روی دارید.

🎒 #تیر :🍑 به خودتان بیشتر فکر کنید. اعمال و رفتار و گفتار خود را مورد بررسی قرار دهید. از موقعیتهایی که برایتان بوجود می آید استفاده کنید.

🎒 ُرداد :🍑 نمادی از برکت و پول و خوشبختی. از طرف دوستان و اقوام خود مورد حمایت قرار می گیربد و به شما کمک می شود تا پله های ترقی را پشت سر بگذارید. از موقعیت بدست آمده استفاده کنید.

🎒 #شهریور :🍑 کار و تلاش پیگیرانه و توام با خلاقیت شما به ثمر می رسد و در ازای آن پاداش خوبی به شما داده می شود. باید به استعدادهای خود بیشتر ایمان بیاورید.

🎒 ِهر :🍑 برای انجام کار یا ماجرایی عاشقانه به سفر خواهید رفت. باید تصمیم خود را بگیرید و تردید را کنار بگذارید و به سوی آمال و آرزوهای خود گام بردارید.

🎒 #آبان :🍑 خبرهای خوب و مهمی دریافت می کنید. جشن و شادی و ازدواج در راه دارید. امکان وقوع مشاجره و دعوا نیز هست.

🎒 #آذر :🍑 مراقب باشید چون می خواهند شما را فریب دهند. از دشمنان دوست نما پرهیز کنید. کمی رازدار باشید و اسراز خود را برای همه بازگو نکنید چون ممکن است از آن سواستفاده کنند.

🎒 ِی :🍑 موانعی در پیش پای شما قرار می گیرند. اگر به اندازه کافی از خود همت و تلاش نشان دهید قادر خواهید بود بر آنها غلبه یابید و به خواسته های خود برسید.

🎒 #بهمن :🍑 شما فردی محکم و استوار هستید که می توانید خود را با زندگی بخور و نمیر سازگار کنید.

🎒 #اسفند :🍑 خبر جدیدی دریافت می کنید یا هدیه ای شگفت انگیز از کسی می گیرید. صاحب همسری می شوید که کمتر با شما ناسازگاری می کند.

❤ ️

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...