ویژه کنید
عکس و تصویر ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد . . . 22 بهمن؛ روز طلوع ...

۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مبارک باد . . .

22 بهمن؛ روز طلوع و ظهور بزرگ‌ترین انقلاب دوران تاریخ ما پس از اسلام

«روز 22 بهمن، روز نجات ملّت ایران و روز شکوفایی و پیروزی بزرگ‌ترین انقلاب دوران تاریخ ما از شروع اسلام تا امروز [است] ... یوم‌الله بیست‌ودوّم بهمن برای ما، هم از این نظر حائز اهمیت است که روز طلوع و ظهور بزرگ‌ترین انقلاب دوران تاریخ ما پس از اسلام است، و هم از این نظر که روز شکوفایی استعدادهای ملّت ما و بهره‌گیری از زحمات و رنج‌ها و مصائبی است که این ملّت در طول انقلاب بزرگ خود و در طول سال های مبارزه و نهضت متحمّل شده است. ما ملّت ایران این انقلاب را عید مبارک بزرگ خودمان به‌شمار می‌آوریم. پیش از این انقلاب، ما جامعه‌ای بودیم از اراده انسانی به‌دور، از اسلام به‌دور، تحت سلطه‌ بیگانگان، تحت سلطه‌ مستکبران، وضع مادّی ملّت ما و وضع معنوی این ملّت هر دو بد. انقلاب ما با نام خدا و با طلب مدد و کمک از پروردگار برای پیروزی اسلام و رفع ظلم و ستم آغاز شد و با تحمّل مصائبی در طول پانزده سال و بیشتر، به پیروزی رسید».

22 بهمن؛ آغازگر نه پایان بخش

«از اوّلین روز پیروزی این انقلاب، همه‌ ما گفتیم و همه‌ ملّت باور کردند که کار با پیروزی بر ایادی آمریکا در کشورمان تمام نمی‌شود، کار در 22 بهمن به پایان نمی‌رسد، بلکه کار در این روز بزرگ و مبارک تازه آغاز می‌شود. ما در 22 بهمن قدم در جادّه‌ای گذاشتیم که انتهای این جادّه، جامعه‌ اسلامی و انسانیِ آسوده و پر نعمت و پر برکت و برابر امر خدا و قوانین الهی است؛ به تدریج به آن نهایت نزدیک خواهیم شد»

(پیام تلویزیونی به ‌مناسبت چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛ 21 بهمن 1361)

#بهمن_ماه#راهپیمایی_22_بهمن #هستیم_بر_آن_عهد_که_بستیم #هستیم_بر_آن_عهدی_که_بستیم #22_بهمن #22_بهمن_تماشایی #همه_می_آییم👊 #همه_می_آییم #پیروزی_انقلاب_اسلامی #پیروزی #انقلاب_اسلامی_ایران #ایران #گروه_تواشیح#فجر#دهه_فجر #گروه_تواشیح_سیرت_النبی_مشهد#همخوانی#مرگ_بر_آمریکا #بهمن

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...