ویژه کنید
عکس و تصویر 🔮 فال نوستراداموس 👤 📆 : جمعه ١٩ بهمن 1397 🔮 پیش گویی های امروز ...

🔮 فال نوستراداموس 👤

📆 : جمعه ١٩ بهمن 1397

🔮 پیش گویی های امروز نوستراداموس

🎒 َروردین :🍑 غم و غصه از شما دور می شود و سر و سامان می گیرید. در زندگیتان تغییر و تحولی رخ می دهد که مطابق میل شماست.

🎒 ُردیبهشت :🍑 در کار حساس و دقیقی شرکت می کنید و به خوبی از عهده انجام آن بر می آیید. به همین خاطر نیز مورد تشویق و ستایش دیگران قرار می گیرید.

🎒 ُرداد :🍑 از بصیرت و روسن بینی خاصی برخوردار هستید که می تواند راهنمای شما در کارهایتان باشد. این خصوصیت را در خود تقویت کنید تا به موفقیت برسید و پیشرفت کنید.

🎒 #تیر :🍑 نشان طول عمر. زندگی طولانی و توام با سلامتی خواهید داشت. هرچند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید.

🎒 ُرداد :🍑 مال و ثروت خود را در راه کمک به دیگران خرج می کنید. یا بخش مهمی از سرمایه خود را در معامله ای ریسک آمیز از دست می دهید و دچار ضرر و زیان می شوید. با احتیاط بیشتری عمل کنید.

🎒 #شهریور :🍑 به اندوختن علم و دانش علاقه فراوانی دارید و همه وقت خود را به مطالعه و پژوهش می گذرانید. موفقیت در انتظار شماست.

🎒 ِهر :🍑 طرحهای جدیدی زا در سر می پرورانید. پیشنهادهای جالب توجهی نیز به شما می رسد. باید همه جوانب آنها را خوب بسنجید تا دچار ضرر و زیان نشوید و سرمایه تان نسوزید.

🎒 #آبان :🍑 اگر مرد هستید با زن زیبا و کدبانویب ازدواج می کنید. اگر زن هستید قدرت و نیروی شما افزایش می یابد و جای پایتان را محکم می کند.

🎒 #آذر :🍑 رازی در دل دارید که حاضر نیستید آن را برای کسی افشا کنید. بر سر راه خود موانعی را می یابید که باید با تلاش آنها را از سر راه بردارید.

🎒 ِی :🍑 مشکلات زیادی را بر دوش خود حما می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبه کنید.

🎒 #بهمن :🍑 کمی زودرنج و حساس شده اید. هنگام روبرو شدن با مسایل دچار هراس و وحشت می شوید. ترس را کنار بگذارید و به خود اعتماد داشته باشید.

🎒 #اسفند :🍑 به زودی در دانشگاه قبول می شوید یا رتبه علمی خوبی بدست می آورید. در زمینه تحصیل پیشرفت می کنید و نگرانیهایتان رفع می شود.


❤ ️


❤ ️

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...