ویژه کنید
عکس و تصویر ⤵ زنان اغلب نسبت به #گوشی به دست بودن همسرشان در خانه، چت کردن در ...

⤵ زنان اغلب نسبت به #گوشی به دست بودن همسرشان در خانه، چت کردن در شبکه های اجتماعی از یک تا صدها دقیقه حساسیت دارند. فهمیدن اینکه آنها کدام شبکه ها با کدام کاربران را رصد می کنند، با چه کسانی حرف می زنند و برای کدام عکس و جوک ها لبخند به لبشان می آید دغدغه ذهنی شان است.
🔴 بهترین روش برای کم رنگ کردن حضور مردان در فضای مجازی و قطع ارتباط مردان با جنس مخالف، محبت کردن، حساسیت به خرج ندادن، اعتماد متقابل کردن،کنترل افراطی نکردن، بالا بردن اعتماد به نفس و ایجاد هیجان و لذت در زندگی روزمره توسط زنان است که اگر آنها به این موارد دقت داشته باشند هرگز دچار چنین مشکلاتی نخواهند شد؛ البته هستند مردانی که همسرانی تمام عیار دارند که تمام موارد فوق را رعایت می کنند اما با این وجود به سمت روابط نامشروع مجازی سوق پیدا می کنند و از هم کلام شدن با زنان نامحرم لذت می برند که در این موارد باید بگوییم که این مردان دچار اختلالات شخصیت هستند و لازم است که برای درمان به روانپزشکان متخصصص در این زمینه مراجعه کنند.
.
.
.
.
.
.
.
#ایران #ایرانیان #ایرانی #روحانی #تهران #آزادی #دلار #سکه #ارز #بازار #فساد #دانشگاه #دانشجو #هنرمندان #پرسپولیس #استقلال #فوتبال #سینما #مد #مدل #مدلینگ #هنرپیشه #عشقبازی #عروسی #عشق #موبایل #اینترنت #اینستاگرام #تلگرام #شبکه_اجتماعی #IRAN #iranian #irani #tehran

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...