ویژه کنید
عکس و تصویر #مارموز فیلمی که با اسمش خودش رو معرفی میکند که چطور موذیانه در مورد قشر ...

#مارموز
فیلمی که با اسمش خودش رو معرفی میکند که چطور موذیانه در مورد قشر #مذهبی سیاه نمایی میکند...
پوستر فیلم گویا چماق بدست بودن و یا همان سیاست چماق و هویج است....و نماد انگشتان ترامپ رییس جمهور منفور آمریکا که انگار این همان آقاست...

در ابتدا فیلم با فردی به نام صمد آشنا می شوید که با چماق به همراه دوستان چماق بدستش به کنسرت حمله ور میشود...کجا قشر مذهبی همچین کاری کرده !!!!

#علائم
کارگردان سعی کرده مثلا بصورت ذیرکانه از نماد ها استفاده کند در چند جا مثلا زنگ زدن خانم از ماهواره به صمد(حامد بهداد)در تصویر مانیتور عکس های از دست دادن آقای #خاتمی با خانم ها و بوسیدن مادر هوگو چاوز توسط آقا#احمد_نژاد.البته صحنه بوسیدن مادر هوگوچاوز چندبار دیگر در سکانس ترکیه تکرار می شود.البته در جایی که صمد متوجه رد صلاحیت خود می شود هم رفتار احمدی نژادی خود را نشان می دهد و زیر همه چیز می زند.

#ترکیه
آرمان اصلاح طلبان یا اپوزوسیون رسیدن ایران به ترکیه و شبیه آن شدن چیزی که #رضا_خان هم می خواست.صمد در قسمت ترکیه به گروه کنسرتی بر می خورد که با چماق کنسرتشان را بهم ریخته و حالا راحت کار میکنن اما #آواره نظام ایران شده اند و خود صمد هم آواره این آرمان شهر شده
و در این آرمان شهر همه در کنار هم زندگی می کنن صمد چاییش را می خورد آن یکی می خواند و آن یکی هم شراب می خوردو رقصش را می کند.

#دخانیات
طبق دستور العمل وزارت ارشاد تبلیغ دخانیات برای بانوان ممنوع می باشد که در این فیلم خانم ویشگا آسایش به راحتی سیگار می کشد.و طبق آمار جهانی کشور ما کمترین آمار مصرف الکل و دخانیات را در بین بانوان دارد.

#عامل بدبختی
در قسمتی از غیلم صمد(حامد بهداد)که خود آواره ترکیه شده خانمی را می بیند که به او از ماهواره زنگ زده بود و حالا گارسون رستوران شده و سریع به او می گوید خوب شد بدبختم کردی و زن در جواب او می گوید عامل بدبختی من تو وامثال تو هستن.در پایان فیلم سعی شده نشان داده شود که نه افراد سیاسی نظام اسلامی و نه سلطنت طلب ها نمی توانند کشور را به موفقیت برسانند‌.
#طنز
ژانرفیلم طنز تعریف شده اما واقعا به جز دو سه جا بیشتر خنده بر لب نمی نشاند و حامد بهداد همان حامد بهداد کلیشه ای با بازی مصنوعی خوداست.
در پایان فقط توصیه ام به کارگردان های کشور عزیزم دست بر داشتن از ساخت امثال این فیلم است.به امید آن روز

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...