ویژه کنید
عکس و تصویر 🏴 #رهبر_معظم_انقلاب_اسلامی در پیامی درگذشت #فقیه عالیقدر و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آیت‌الله #هاشمی_شاهرودی ...

🏴 #رهبر_معظم_انقلاب_اسلامی در پیامی درگذشت #فقیه عالیقدر و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام آیت‌الله #هاشمی_شاهرودی را تسلیت گفتند.
‌‌
📝 متن پیام حضرت آیت الله #خامنه‌ای به این شرح است:
#بسم_الله_الرحمن_الرحیم
#انالله_و_اناالیه_راجعون
‌‌
◾ با تأسف و اندوه خبر درگذشت فقیه عالیقدر و رئیس#مجمع_تشخیص_مصلحت_نظام، آیةالله آقای حاج سیدمحمود هاشمی شاهرودی رضوان الله علیه را دریافت کردم. این ضایعه‌ی اسفبار که پس از حدود یک سال بیماری سخت و دردناک واقع شده است مایه‌ی تالّم همه‌ی کسانی است که به مقام علمی و خدمات با ارزش ایشان به نظام اسلامی و نیز به مجموعه‌های فقهی و اصولی و حقوقی حوزه‌های علمیه آشنا میباشند. ایشان #استادی_بزرگ در #حوزه_علمیه_قم و کارگزاری #با_وفا در مهمترین تشکیلات نظام #جمهوری_اسلامی، عضو مؤثری در #شورای_نگهبان و رئیس موفقی در مجمع تشخیص مصلحت بودند و آثار و برکات علمی بسیاری از خود بر جای نهادند.
‌‌
◾ ایشان همچنین برادر #سه_شهید و از یاران و شاگردان و همراهان #شهید نام‌آور و بزرگوار سیدمحمدباقر #صدر بود.
‌‌
◾ اینجانب مصیبت درگذشت این عالم برجسته را به خاندان مکرم، همسر گرامی و فرزندان محترم و همه وابستگان و نیز به حوزه‌ی علمیه #قم و شاگردان و همکاران علمی و ارادتمندان ایشان تسلیت میگویم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسألت مینمایم.
‌‌‌‌
#سیّد_علی_خامنه_‌ای
۴ #دی ۱۳۹۷
#هیئت_فرهنگی_عمارقدس
@ammareqods.ir
#شهدای_شهرقدس#شهدای_شهرستان_قدس
#یادواره_شهدا#شهر_قدس #عمارقدس
#شهرستان_قدس#شهرقدس #شهرقدسیها
#ایران #تهران #غرب_تهران
#شهرستان_شهریار#ملارد#صفادشت
#امام_خمینی_ره#امام_خامنه_ای
#شهید #شهدا #شهادت #شهیدگمنام
#ادامه_دهنده_راه_امام_حسین_ع

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...