ویژه کنید
عکس و تصویر ⤵ پدیده #وحشتناک زنده به گور کردن دختران در کتابهای تاریخی، هم اکنون توسط بشر ...

⤵ پدیده #وحشتناک زنده به گور کردن دختران در کتابهای تاریخی، هم اکنون توسط بشر مدرن بیخدا به زنده به گور کردن کودکان در بطن مادران تبدیل شده است.
🔴 با نهایت تاءسف این مساءله به اشکال دیگری در جاهلیت قرون اخیر نیز خودنمایی می کند، در شکل آزادی سقط جنین که به صورت قانونی در بسیاری از کشورهای به اصطلاح متمدن رواج یافته است. اگر عرب جاهلی بعد از تولد نوزادان را می کشت انسانهای متمدن عصر ما کودکان بیگناه را در شکم مادر می کشند!
❤ قابل توجه این که قرآن مجید به قدری این مساءله را زشت و منفور شمرده ، و با آن برخورد قاطع کرده است که حتی رسیدگی به این موضوع را مقدم بر مساءله نشر نامه های اعمال در قیامت و دادخواهی در مسائل دیگر می شمرد، و این نهایت اهتمام اسلام را به خون انسانها و مخصوصا انسانهای بی گناه ، همچنین اهمیت حقوق کودکان از دیدگاه اسلام نشان می دهد.
🌷 نکته دیگری که توجه به آن در اینجا لازم است این که قرآن در آیه ۸ سوره تکویر نمی گوید در قیامت از قاتلین سؤ ال می کنند، بلکه می گوید از این کودکان معصوم سؤ ال می شود که گناهشان چه بوده است که چنین بی رحمانه در شکم مادرشان کشته شده‌اند؟ گویی قاتلین ارزش بازپرسی را هم ندارند، بعلاوه شهادت و گواهی این مقتولین به تنهایی کافی است.
.
.
.
.
.
.
.
#Children #girl #عروس #دانشگاه #سقط_جنین #دانشجو #دکتر #ایران #کودک-آزاری #کودک #کودکان #پدر #عشقبازی #پزشک #متخصص #دارو #بیمار #مادر #زن #عشق #عروسی #مدل #مد #مدلینگ #ایرانیان #ایرانی #تهران #آرایش #سکسی #جنسی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

ادامه‌ی دیدگاه ها
Loading...