ویژه کنید
عکس و تصویر 🔞 ⤵ برخی از #موادمخدر هم مانند اکس و شیشه و کراک حرارت بدن را ...

🔞 ⤵  برخی از #موادمخدر هم مانند اکس و شیشه و کراک حرارت بدن را زیاد می‌کنند و به همین دلیل کسانی که به اکس‌ #پارتی می‌روند حرارت بدن‌شان بالا می‌رود و مدام آب می‌خورند و چون هوشیاری‌شان افت پیدا می‌کند متوجه اشکالات بدن خود نمی‌شوند تا برای آن کاری انجام دهند. درواقع #اوردوز شدن در یک بخش بر سلول‌های عصبی اثر می‌گذارد و در بخش دیگر روی سیستم تنفسی و درنهایت روی سیستم قلبی- عروقی تاثیر می‌گذارد. نتیجه اختلال در هرکدام از این سیستم‌ها می‌تواند مرگ باشد.
🔴  «اوردوز»؛ واژه ای ترسناک که این روزها با درنظر گرفتن آمار قربانیان  می‌توان آن را یک «اپیدمی» دانست. بسیاری از قربانیان این حالت تصور می‌کردند با مصرف همزمان یا بیش از حد مشروبات الکلی یا موادمخدر و محرک در #اکس_پارتی هیچ اتفاقی برایشان نمی‌افتد و خود را «سوپرمن» فرض می‌کردند! درحالی که به گفته متخصصان این کار مرگ حتمی در پی خواهد داشت.
.
.
.
.
#تریاک #شیشه #گل #ماری_جوانا #هروئین #حشیش #دختر #معتاد #قرص #بنگ #کراک #کودک-آزاری #تهران #ترامادون #اعتیاد #عشق #گراس #چیلیم #فلاکا #توهم_زا #قرص #کوکائین #پارتی #جنسی #سکسی #داف #دختر #زن #فحشا #دراگ #روانگردان #اسید #اکستازی

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...