ویژه کنید
عکس و تصویر بازتاب/ تسنیم: برنامه‌های پیاده‌روی قدمگاه خورشید ویژه شهادت امام رضا(ع) در بهبهان اعلام شد رئیس ...

بازتاب/ تسنیم: برنامه‌های پیاده‌روی قدمگاه خورشید ویژه شهادت امام رضا(ع) در بهبهان اعلام شد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهبهان گفت: اجتماع با شکوه رضویون همزمان با شهادت امام رضا(ع) ضمن پیاده‌روی به سوی قدمگاه خورشید در این شهرستان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جواد حسینوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بهبهان ضمن تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی و شهادت امام رضا(ع) اظهار داشت: امسال با توجه به دستور فرماندار کمیته فرهنگی ستاد پیاده‌روی مردمی تا قدمگاه خورشید به عهده اداره تبلیغات اسلامی بوده و تا امروز چهارمین جلسه ساماندهی این اجتماع عظیم برگزار شده است.
وی در تشریح برنامه‌های پیاده‌روی تا قدمگاه خورشید به مناسبت 28 صفر افزود: قرار است چادرهایی تحت عنوان پاسخگویی به مسائل شرعی و مشاوره دینی در طول مسیر، ایستگاه نقاشی رضوی، محصولات فرهنگی، مسابقه عکاسی سوگواره، پشتنویسی ماشین، مسابقه کتبی با 5000 جلد کتاب، اجرای تعزیه، نمایشگاه عکس محرم در مواکب مسیر، شب شعر رضوی در روز قدمگاه توسط موکب داران فرهنگی برگزار شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهبهان عنوان کرد: از همه کسانی که می‌توانند ما را در این حرکت مردمی عظیم و بینظیر یاری کنند درخواست داریم ضمن معرفی خود به اداره متبوع بتوانیم از تجربه عزیزان استفاه کنیم.
وی در پایان با اشاره به ساماندهی این حرکت خودجوش مردمی گفت: برای نخستین بار در خوزستان اقدام به صدور مجوز برپایی موکب کردیم که در کنار رعایت مسائل امنیتی به مسئله بهداشتی نظارت جدی صورت بپذیرد پس از همه کسانی که نذوراتی حتی به مقدار ناچیز در نظر دارند تقاضا داریم با مراجعه به این اداره یا شورای هیئات مذهبی نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است
Loading...