ویژه کنید
عکس و تصویر 😈😈 . . 😈 #آزادی_های_یواشکی 👇👇👇 . . . ♨️ #سوال: چرا مردم مجبورند یواشکی ...

😈😈
.
.
😈 #آزادی_های_یواشکی

👇👇👇
.
.
.
♨️ #سوال:
چرا مردم مجبورند یواشکی آزادی داشته باشند و برای #کشف_حجاب راحت نیستند؟
.
.
.
✍️ #پاسخ:

#اولا:
اگر به عمل #خلاف_قانون آزادی می گویند،در هیچ نقطه ای از جهان چنین آزادی ای مقبول نیست و افرادی که بر خلاف قانون عمل می کنند،#مجرم خوانده می شوند.
در حال حاضر مطابق قوانینی که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تصویب کرده اند،رعایت حجاب در کشور الزامی است و تا زمانی که قانون توسط نمایندگان تغییر داده نشده،باید به آن احترام گذاشت

#ثانیا:
اجبار بر حجاب را در دو محیط باید ارزیابی نمود.اگر صرفا به گشت و گذار در #فضای_مجازی و رسانه ای بپردازیم،احساس تنفر برانگیزی به ما دست می دهد.اما اگر در کوچه و خیابان گام برداریم،افرادی را مشاهده می کنیم که #بدون_دغدغه پوشش #غیرقانونی و #غیراسلامی دارند.
واقعیت این است که #گشت_ارشاد وجود دارد،اما اگر این اجبار در حدی که رسانه ها پمپاژ می کنند،وجود دارد،پس این افراد بدحجاب در کوچه و خیابان چگونه راحت تردد می کنند؟


#ثالثا:
اصل این ادعا که کسی پوشش غیر عفیفانه را آزادی بنامد، توهین به آزادی و به ابتذال کشاندن آن است
واقعا منظور از آزادی بیشتر در وضعیت فعلی چیست؟

#رابعا:
حقیقت آن است که اکثریت مردم ایران به عفت معتقد و ملتزمند.هر چند در محدوده پوشش با هم متفاوتند.برخی کمی سهل تر می گیرند و ایمانشان آن چنان قوی نیست که حجاب شرعی را کامل رعایت کنند ولی اینکه عده ای محدود از زبان اکثریت مردم سخن از کشف حجاب بزنند،واقعیت ندارد
.
.
.
⁦✍️⁩#ادمین_نوشت:

با توجه به مانتوهای جلو باز و شلوارهای پاره و محو شدن روسری و تاپ و هزار مدل آرایش و انواع روابط آزاد غیراخلاقی ، دقیقا منظور از آزادی بیشتر چیست؟

رقص در مقابل اماکن مقدسه در شب شهادت ائمه علیهم‌ السلام واقعاً برای آزادی حجاب صورت میگیرد؟
.
.
.


#آزادی_های_یواشکی_زنان_ایران💅
#مسیح_علی_نژاد👹
#سوالات_خود_را_از_ما_بپرسید🌷🍃
#سوالات_خود_را_دایرکت_کنید🌹

دانلود نرم‌افزار اندروید ویسگون دانلود از بازار

ارسال دیدگاه

Loading...